Yamaha Tricity 125 oraz Tracer 700: Kolejne motocykle w wypożyczalniach Abacus

Abacus oddaje do dyspozycji kierowców jeszcze więcej nowoczesnych motocykli i skuterów marki Yamaha. Do obecnej gamy pojazdów w pierwszych dniach sierpnia dołączą kolejne trójkołowce Tricity oraz gorąca nowość Yamahy – Tracery 700.

Ogólnopolska wypożyczalnia samochodów Abacus, która jako pierwsza zdecydowała się na wprowadzenie do swojej oferty motocykli, podjęła współpracę z Yamahą, proponując klientom jednoślady tylko tej marki. Teraz uzupełniła swój park maszyn o kolejne Yamahy – dwa egzemplarze trójkołowego Tricity oraz dwa motocykle Tracer 700.

Tracer 700 to najnowszy członek segmentu Sport Touring Yamahy, stworzony na bazie bestsellerowego MT-07 i przeznaczony na dalsze trasy. Niezwykle wszechstronny, zaskakująco zwrotny i oferujący optymalny stosunek mocy do masy dopiero zaczyna się pojawiać w polskich salonach. Tymczasem Klienci Abacusa mają niezwykłą okazję dosiąść jako jedni z pierwszych ten premierowy motocykl Yamahy, wypożyczając go na dowolną liczbę dni.

Tricity są doskonale znanymi na polskim rynku skuterami klasy 125 cieszącymi się uznaniem Klientów. Ich oryginalna, trójkołowa konstrukcja podwozia, z systemem umożliwiającym pochylanie w zakrętach obu przednich kół, znakomicie zwiększa poczucie stabilności jednośladu i zapewnia lepszą przyczepność niż w klasycznych dwukołowcach. Z tego względu jest to świetna propozycja dla osób początkujących oraz dla tych wszystkich, którzy nie mają dużego doświadczenia w jeździe motocyklami. Kolejną ogromną zaletą Tricity jest możliwość prowadzenia go przez osoby bez motocyklowego prawa jazdy, ale posiadające przynajmniej od trzech lat samochodowe prawo jazdy kategorii B.

Abacus jest doskonale znaną w naszym kraju, ogólnopolską wypożyczalnią samochodów, posiadającą 11 oddziałów w największych miastach Polski. Dysponuje flotą ponad 800 nowych, bogato wyposażonych i przygotowanych do drogi aut. W ofercie znajdują się wszystkie typy wynajmu, począwszy od najmów krótkoterminowych (nawet na 1 dzień) po długoterminowe, sięgające nawet pięciu lat. Usługi Abacusa skierowane są do firm oraz osób indywidualnych oczekujących obsługi na najwyższym poziomie, które w szybki i profesjonalny sposób chcą pozyskać pojazd na doraźne potrzeby lub działalność sezonową.

Nowością na ten sezon jest wynajem motocykli i skuterów Yamaha – Abacus jako pierwsza sieciowa wypożyczalnia zdecydowała się na zakup jednośladów. W jej gamie pojawiły się zarówno małe, miejskie skutery, jak i motocykle z manualnymi skrzyniami biegów. Dzięki tak szerokiej ofercie jednośladów Yamahy z pewnością każdy Klient Abacusa znajdzie odpowiedni model dla siebie. Dodatkowo, na życzenie motocykle mogą być wyposażone m.in. w kufry czy nawigację GPS.

Motocyklowa oferta Abacusa jest skierowana do osób, które nie posiadają własnego sprzętu lub których jednoślad nie sprawdza się w niektórych zastosowaniach. Z wynajmu mogą również skorzystać klienci, których motocykle uległy awarii lub wypadkowi. Abacus zapewnia bezgotówkowy wynajem jednośladu dla poszkodowanych w kolizjach, przejmując na siebie dochodzenie zwrotu kosztu wynajmu pojazdu zastępczego od towarzystw ubezpieczeniowych.

Wszystkie wynajmowane jednoślady objęte są gwarancją oraz pełnym ubezpieczeniem i wygodnym pakietem Assistance. Wypożyczalnia zapewnia również pojazdy zastępcze w razie awarii lub innych zdarzeń losowych. Dzięki licznym oddziałom wynajmujący ma możliwość zwrotu motocykla w zupełnie innym miejscu niż to, w którym go odebrał.

Jeśli nie możesz w inny sposób pozyskać odpowiedniego dla siebie jednośladu, skieruj swe kroki do Abacusa i zasiądź za sterami Yamahy w dowolnym terminie i na dowolną liczbę dni. Sezon jest krótki, szkoda każdego dnia.

Szczegóły dostępne na stronie www.abacusbikes.pl.

Leszek Śledziński

Emerytowany dziennikarz motoryzacyjny portalu Jednoślad.pl

Inne publikacje na ten temat:

1 opinia

  1. Artykuł reklamowy, trudno…ciekawym w ofercie tej firmy jest drobiazg, że cena wynajmu motocykla za dobę jest wyższa niż samochodu porównywalnej klasy, no chyba, że w cenę wynajmu motocykla wlicza się strój i kask. Jeżeli tak, to ciekawe czy są rabaty, jak klient ma własne ubranko?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button