Aktualnie czytasz:
Yamaha MT-03 2018 – moc i komfort dwóch cylindrów już od 23 500 zł
2

Yamaha MT-03 i YZF-R3 już w salonach. Najpopularniejsze modele dostępne dla kierowców posiadających prawo jazdy A2 dostępne w nowych, ekscytujących wydaniach.

Yamaha MT-03, dwucylindrowy miejski wojownik w pełni wpisujący się w filozofię Dark Side of Japan, dostępny jest teraz w świetnych nowych kolorach. Night Fluo zbliża MT-03 do większych przedstawicieli rodziny MT, z modelami MT-07 i MT-09 na czele. Dodatkowo Yamaha oferuje MT-03 w wersji Yamaha Blue, z rzucającą się w oczy niebieską ramą.

Dostępne u dealerów Yamahy MT-03 to jednak nie tylko ładne kolory. To przede wszystkim żywy, dwucylindrowy silnik o pojemności 321 cm3. Silnik, który generuje 42 KM – moc odpowiednią by motocykl stawał się czymś więcej niż tylko środkiem transportu. Co więcej, dzięki zastosowaniu dwucylindrowej jednostki napędowej Yamaha może pochwalić się świetną kulturą pracy i elastycznością. Można zapomnieć o nieprzyjemnych wibracjach tak popularnych wśród jednocylindrowych pojazdów tego segmentu.

MT-03 to miejskie połączenie cech motocykli z rodziny Hyper Naked z kulturą pracy dwucylindrowej jednostki napędowej i wygodą posiadania lekkiego i mocnego motocykla. A wszystko to, tak jak w przypadku całej gamy Hyper Naked, w konkurencyjnych cenach. Yamahę MT-03 możecie mieć już od 23 500 zł.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

To nie koniec ciekawych ofert ze świata Yamahy w segmencie. Do salonów trafiła sportowa Yamaha YZF-R3, teraz także odświeżona. R3 można kupić w nawiązującym do większych przedstawicieli rodziny Supersport kolorze Race Blu. Sportową R3 napędza ta sama jednostka napędowa, co miejskie MT-03. Dwucylindrówka o pojemności 321 cm3 udowodniła w tym roku wielokrotnie, jak dobrze radzi sobie na tle konkurencji. Chociażby na polskiej i europejskiej arenie sportowej w rękach niesamowitego Daniela Blina.

Yamaha YZF-R3 łączy w sobie sportowego ducha serii R z wymogami prawa jazdy kategorii A2. Dzięki temu każdy fan sportowego stylu może cieszyć się przykuwającym wzrok motocyklem. Oczywiście, tak jak w przypadku modelu MT-03, nie odbywa się to kosztem komfortu. Dzięki zastosowaniu dwucylindrowej jednostki napędowej Yamaha posiada odpowiednią elastyczność i moc maksymalną, by równie dobrze radzić sobie w mieście, co na torze. Nową Yamahę YZF-R3 można mieć już za 24 900 zł.

 
Czytaj
REKLAMA

SUZUKI TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

Wybierz wymarzony motocykl Suzuki. Teraz ze specjalnym pakietem wyposażenia Travel Pack.Advertisement

Detale techniczne i lista dealerów znajduje się na www.yamaha-motor.pl. Nie czekaj i jeszcze dziś odwiedź najbliższy salon Yamahy!

Jaka jest Twoja reakcja?
80%
0%
0%
  • jas13
    22 września 2017 at 09:09

    Jeżeli sprzedaż towaru jest mała, to obniż cenę, a nie klep o zaletach.

  • Jarosław
    13 kwietnia 2020 at 20:20

    Jak już pisałem, moja mt03 321 jest wręcz zwinna, lekka i wspaniała, już w tym roku nakreciłem 1300 km, sprawuje się idealnie, właśnie czekam na szybę pug, ale fabryka we Włoszech stoi, a towar na palecie czeka na wysyłkę od 27 lutego. Co będzie nie wiadomo, plany zawisł w powietrzu, ale do pracy i zpracy mnie wozi. No to tyle