Yamaha MT-03 2018 – moc i komfort dwóch cylindrów już od 23 500 zł

Yamaha MT-03 i YZF-R3 już w salonach. Najpopularniejsze modele dostępne dla kierowców posiadających prawo jazdy A2 dostępne w nowych, ekscytujących wydaniach.

Yamaha MT-03, dwucylindrowy miejski wojownik w pełni wpisujący się w filozofię Dark Side of Japan, dostępny jest teraz w świetnych nowych kolorach. Night Fluo zbliża MT-03 do większych przedstawicieli rodziny MT, z modelami MT-07 i MT-09 na czele. Dodatkowo Yamaha oferuje MT-03 w wersji Yamaha Blue, z rzucającą się w oczy niebieską ramą.

Dostępne u dealerów Yamahy MT-03 to jednak nie tylko ładne kolory. To przede wszystkim żywy, dwucylindrowy silnik o pojemności 321 cm3. Silnik, który generuje 42 KM – moc odpowiednią by motocykl stawał się czymś więcej niż tylko środkiem transportu. Co więcej, dzięki zastosowaniu dwucylindrowej jednostki napędowej Yamaha może pochwalić się świetną kulturą pracy i elastycznością. Można zapomnieć o nieprzyjemnych wibracjach tak popularnych wśród jednocylindrowych pojazdów tego segmentu.

MT-03 to miejskie połączenie cech motocykli z rodziny Hyper Naked z kulturą pracy dwucylindrowej jednostki napędowej i wygodą posiadania lekkiego i mocnego motocykla. A wszystko to, tak jak w przypadku całej gamy Hyper Naked, w konkurencyjnych cenach. Yamahę MT-03 możecie mieć już od 23 500 zł.

To nie koniec ciekawych ofert ze świata Yamahy w segmencie. Do salonów trafiła sportowa Yamaha YZF-R3, teraz także odświeżona. R3 można kupić w nawiązującym do większych przedstawicieli rodziny Supersport kolorze Race Blu. Sportową R3 napędza ta sama jednostka napędowa, co miejskie MT-03. Dwucylindrówka o pojemności 321 cm3 udowodniła w tym roku wielokrotnie, jak dobrze radzi sobie na tle konkurencji. Chociażby na polskiej i europejskiej arenie sportowej w rękach niesamowitego Daniela Blina.

Yamaha YZF-R3 łączy w sobie sportowego ducha serii R z wymogami prawa jazdy kategorii A2. Dzięki temu każdy fan sportowego stylu może cieszyć się przykuwającym wzrok motocyklem. Oczywiście, tak jak w przypadku modelu MT-03, nie odbywa się to kosztem komfortu. Dzięki zastosowaniu dwucylindrowej jednostki napędowej Yamaha posiada odpowiednią elastyczność i moc maksymalną, by równie dobrze radzić sobie w mieście, co na torze. Nową Yamahę YZF-R3 można mieć już za 24 900 zł.

Detale techniczne i lista dealerów znajduje się na www.yamaha-motor.pl. Nie czekaj i jeszcze dziś odwiedź najbliższy salon Yamahy!

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

2 opinii

  1. Jak już pisałem, moja mt03 321 jest wręcz zwinna, lekka i wspaniała, już w tym roku nakreciłem 1300 km, sprawuje się idealnie, właśnie czekam na szybę pug, ale fabryka we Włoszech stoi, a towar na palecie czeka na wysyłkę od 27 lutego. Co będzie nie wiadomo, plany zawisł w powietrzu, ale do pracy i zpracy mnie wozi. No to tyle

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button