Aktualnie czytasz:
Tucano Urbano, teraz również w Warszawie
0

W sobotę, 5 października 2013 odbędzie się w Warszawie, przy ul. Górczewskiej 30 oficjalne otwarcie salonu sprzedaży produktów włoskiej marki Tucano Urbano.
Dla tych, którzy jeszcze nie zdążyli zapoznać się z marką, będzie to wspaniała okazja, aby dowiedzieć się czegoś więcej o produktach, zobaczyć je na własne oczy, zmierzyć, przetestować oraz kupić z rabatem do 20%.

Tucano Urbano jest włoską firmą, która od kilkunastu lat produkuje wysokiej jakości miejską odzież skuterową i motocyklową. Flagowym  produktem firmy są znane już na polskim rynku Motokoce, które są produktami dedykowanymi do sporej ilości modeli skuterów, a nawet motocykli, poruszających się po naszych drogach. Tucano Urbano to również szeroki wybór kasków, motomufki, odzież przeciwdeszczowa oraz cała seria produktów na niepogodę oraz przedłużających sezon nawet do 10 miesięcy w roku – również w naszym klimacie.
Importerem produktów włoskiej marki jest firma Altermoto, która od lat stara się propagować na polskim rynku produkty przedłużające sezon motocyklowy i skuterowy. Produkty Tucano Urbano są już dostępne w wielu salonach skuterowych w Polsce, a teraz doczekały się też salonu, w którym zaprezentowana zostanie bogatsza oferta marki.

Podczas pierwszego dnia oficjalnego otwarcia salonu, będzie można dowiedzieć się wszystkiego na temat zalet odzieży i innych produktów Tucano Urbano, uzyskać atrakcyjne rabaty, napić się dobrej, włoskiej kawy, skosztować przekąsek oraz zobaczyć jak łatwo jest zamontować motokoc, motomufki czy spodnie Takeaway. Warto wspomnieć, że każdy zakupiony produkt upoważnia do wzięcia udziału w losowaniu cennych nagród, o których więcej w dniu otwarcia.
Zapraszamy na otwarcie salonu Tucano Urbano.
Kiedy: 5 października 2013, godz. 11:00 – 18:00 promocje, godz 15:00 – 16:00 prezentacje.

Gdzie: Salon ScootRacer w Warszawie, Górczewska 30

 
Czytaj
REKLAMA

SŁONECZNA OFERTA SUZUKI

AdvertisementStreet czy Adventure? Teraz w tej samej cenie!

Zapraszamy też do odwiedzin oficjalnej strony importera na Facebooku, gdzie w wydarzeniu na bieżąco publikowane są informacje dotyczące oficjalnego otwarcia: https://www.facebook.com/altermototucanourbano

 
Czytaj
REKLAMA

UNIWERSALNE KUFRY BOCZNE. KOMPLET ZA 529,00 zł. Darmowa wysyłka

Uniwersalne motocyklowe kufry boczne ADV wraz ze stelażami w zestawie. Wykonane z lekkiego, wytrzymałego i odpornego na uderzenia polipropylenu. Posiadają elementy odblaskowe. Zamykane na zamek. Dwa kluczyki w komplecie. Wysyłka w 24h.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%