#TAKTRZAŻYĆ – odcinek 3 wysokich lotów z Łukaszem Wierciochem już jutro!

Wywiady, rozmowy, blaski fleszy i wy - spotykamy się co tydzień w RRMoto w Warszawie!

W skrócie
 • Już w najbliższy czwartek trzeci odcinek programu live #TAKTRZAŻYĆ!
 • Gościć będziemy wyjątkową osobę - Łukasza Wierciocha
 • Widzimy się w RRMoto w Warszawie o 20:00 i na kanale YouTube podczas transmisji live

Kilka ostatnich tygodni to mnóstwo pracy, a wszystko oczywiście przy użyciu naszego najnowszego studia live, które jest głównym punktem czwartkowej serii #TAKTRZAŻYĆ odbywającej się w RRMoto w Warszawie. Już jutro premiera najnowszego cienka, a naszym gościem będzie człowiek wysokich lotów, czyli Łukasz Wiercioch. Nie może was zabraknąć zarówno na miejscu, jak i przed ekranami!

Nawet na krótką chwile nasze studio nie będzie miało możliwości odsapnąć, bo już jutro, czyli w czwartek 21 marca 2024 roku odbędzie się trzeci odcinek serii #TAKTRZAŻYĆ, podczas której gościmy ciekawe, niezwykłe i szanowane postacie, które swoimi historiami i doświadczeniami mają wspomóc waszą motocyklową przygodę. Już jutro o 20:00 w RRMoto w Warszawie odbędzie się rozmowa z cyklu arcyciekawych, ponieważ zaprosiliśmy Łukasza Wierciocha, którego umiejętności, doświadczenie i wiedza w CV zajmuje 90%.

Łukasz Wiercioch jest czynnym ratownikiem TOPR. Przez 10 okrągłych lat bez względu na porę roku i warunki atmosferyczne jako pierwszy wyskakiwał z helikoptera do poszkodowanych, a jeśli akurat nie był potrzebny “Sokole” to niósł pomóc w jaskiniach przy pomocy materiałów wybuchowych. W ten sposób torował drogę i docierał do uwięzionych. Jeżeli znajdzie wolną chwilę w kalendarzu szkoli w górskich warunkach żołnierzy GROM, AGAT, FOR-MOZA oraz pilotów 56 Pułku Śmigłowców Bojowych szkolenia dla AT Kraków. Instruktor pierwszej pomocy EFR i uczestnik ćwiczeń wojskowych ANAKON-DA 2016.

To człowiek orkiestra o ponadprzeciętnych umiejętnościach przetrwania, wyjątkowo odporny na warunki, a także niesamowicie doświadczony. Jego wiedza jest kluczowa nie tylko dla fanów górskich spacerów, ale także dla motocyklistów, którzy mogą się znaleźć w najróżniejszych warunkach. Porozmawiamy o wszystkim – od smaczków dotyczących pracy w TOPR, aż po szkolenia górskie, przetrwanie, pierwszą pomoc i motocykle.

Najważniejsze informacje:

 1. Trzeci odcinek programu programu live #TAKTRZAŻYĆ odbędzie się już w nadchodzący czwartek o godzinie 20:00 w RRMoto w Warszawie.
 2. Gościem programu będzie Łukasz Wiercioch – ratownik TOPR, pirotechnik jaskiniowy i instruktor przetrwania w górach, który szkoli żołnierzy GROM, AGAT oraz FOR-MOZA.
 3. Program będzie można oglądać na żywo w RRMoto, ale transmitowany będzie także live na naszym kanale na YouTube.

Poprzedni odcinek:

W poprzednim odcinku mieliśmy okazję poznać Navala, czyli byłego żołnierza Jednostki Wojskowej GROM, który przez czternaście lat służył jako operator w zespole bojowym i sporą część tego czasu spędził na misjach zagranicznych biorąc udział w działaniach bojowych na wodach Zatoki Perskiej, Iraku i w Afganistanie. Dodatkowo także czynny motocyklista. Pełny odcinek oczywiście dostępny jest na naszym kanale YouTube.

#TAKTRZAŻYĆ

#TAKTRZAŻYĆ to zupełnie nowa seria, której jeszcze w Polsce nie było. Przygotowaliśmy dla was cotygodniowy cykl spotkań z wyjątkowymi osobami, których gościć będziemy w naszym studio live w RRMoto w Warszawie przy ulicy Sójki 37. Tam spotykać się będziemy w każdy czwartek o godzinie 20:00, aby wspólnie porozmawiać na tematy zarówno motocyklowe, jak i te, które niekoniecznie mogą ich dotyczyć. Sami zauważycie jednak pewną zależność, że każdy gość będzie miał dla was garść naprawdę genialnych informacji, które z pewnością wykorzystacie zarówno w życiu codziennym, jak i przemierzając kilometry waszym jednośladem.

Garść informacji o programie #TAKTRZAŻYĆ:

 • KIEDY? Każdy czwartek o godzinie 20:00 (z wyjątkami)
 • GDZIE? RRMoto w Warszawie przy ulicy Sójki 37
 • DLA KOGO? Dla wszystkich chętnych
 • W JAKIEJ FORMIE? Live z udziałem publiczności
 • TRANSMISJA? YouTube – Jednoślad.pl: Motocykle i Skutery
 • KTO POPROWADZI? Tobiasz Kukieła i Piotr Ganczarski
 • KTO BĘDZIE GOŚCIEM? Lista jest długa i zawiera fantastyczne osoby – nie pożałujecie!

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button