#TAKTRZAŻYĆ – Planowali budowę toru F1 w Legnicy. Szósty odcinek z Jarosławem Maznasem już za nami!

To była ciekawa rozmowa!

W skrócie
 • Odcinek numer sześć już za nami!
 • Gościem wczorajszego programu był Jarosław Maznas - motoryzacyjny dziennikarz radiowy i telewizyjny, jeden ze współzałożycieli programu Automaniak i człowiek od zawsze związany z samochodami oraz motocyklami
 • Wszystkie odcinki programu #TAKTRZAŻYĆ dostępne są na naszym kanale na YouTube

Kolejny, szósty już odcinek naszego programu prowadzonego na żywo o nazwie #TAKTRZAŻYĆ jest już historią, która oczywiście nadal dostępna jest na naszym kanale YouTube, a już niebawem w formie podcastu trafi na platformę Spotify. Wczorajszym gościem był Jarosław Maznas, który na na dziennikarstwie motoryzacyjnym zjadł zęby.

Ależ niesamowicie cieszy nas ogromne zainteresowanie debiutującą w tym roku serią prowadzoną na żywo. Niezliczona liczba komentarzy, rekacji i pytań, a dodatkowo wysoka frekwencja na każdym programie utwierdza nas jedynie w tym, że objęliśmy prawidłową drogę. Nie zatrzymujemy się zatem i kolejnych gości poznacie już niebawem!

Czwartek, punktualnie o godzinie 20:00 rozpoczął się szósty już odcinek programu #TAKTRZAŻYĆ, który tym razem był zdecydowanie inny od potrzebnych. Nasz gość, czyli Jarek Maznas, nie może pochwalić się w CV służbą w JW GROM, niesieniu pomocy w Tatrach czy ponadprzeciętnymi umiejętnościami przetrwania w najtrudniejszych warunkach. W zamian za to w studiu gościliśmy osobę, która tworzyła dziennikarstwo motoryzacyjne w Polsce, pracując zarówno jako dziennikarz radiowy, jak i telewizyjny. Dodatkowo Jarek jest jednym ze współzałożycieli bardzo popularnego programu Automaniak na TVN Turbo. Lepszej osoby do rozmowie o mediach masowego przekazu nie mogliśmy zatem znaleźć.

Najważniejsze informacje:

 1. Odcinek szósty serii #TAKTRZAŻYĆ już za nami – gościem studio live w salonie RRMoto w Warszawie był Jarosław Maznas – motoryzacyjny dziennikarz telewizyjny i radiowy, współzałożyciel programu Automaniak na TVN Turbo i człowiek od zawsze związany z motoryzacją.
 2. O mediach, sile przekazu i poziomie polskich portali motoryzacyjnych, czyli Jarek Maznas o dziennikarstwie.
 3. Jaka motoryzacja jest lepsza – ta z lat 90. ubiegłego wieku czy obecna?

Prawdziwy maniak motoryzacji

Jarosław Maznas – redaktor i dziennikarz motoryzacyjny znany głównie z kanału TVN Turbo, który od początku swojej kariery związany jest na różne sposoby zarówno z motocyklami, jak i samochodami. Prawdziwy ekspert, który o motoryzacji wie wszystko. Dodatkowo ambasador marki Suzuki, która na przestrzeni dwóch ostatnich lat w swojej gamie zrobiła prawdziwą rewolucję. Tematów do rozmów było zatem mnóstwo, a my w końcu mogliśmy zapytać o fundamentalne kwestie dziennikarstwa motoryzacyjnego w Polsce. Czy faktycznie jest aż tak źle jak się mówi? O historii dziennikarstwa w wykonaniu Jarka, rozwoju prasy, radia i portali internetowych, aż do tematów motocyklowych. Koniecznie musicie nadrobić tą rozmowę!

Poprzedni odcinek to były niezłe JAJA!

Była Wielkanoc, więc obok żurku i kiełbasy nie mogło zabraknąć jaj! Śmiechu było co nie miara, ale ukryta misja tego spotkania była zupełnie inna – zdrowie wszystkich motocyklistów, bez wyjątków. Rozmawialiśmy o jajkach – naszych i waszych, a w salonie RRMoto gościliśmy Radosława Srokę z ekipy The Distinguished Gentelman’s Ride oraz urologa Piotrka Dzigowskiego. Koniecznie wpadnijcie zapoznać się z piątym już odcinekiem #TAKTRZAŻYĆ, bo zdecydowanie zaliczmy go do tych z kategorii niezwykle ważnych. Zapraszamy na spotkanie, które może uratować Ci tyłek, ale również jaja!

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OBEJRZEĆ POPRZEDNI ODCINEK!

#TAKTRZAŻYĆ

#TAKTRZAŻYĆ to zupełnie nowa seria, której jeszcze w Polsce nie było. Przygotowaliśmy dla was cotygodniowy cykl spotkań z wyjątkowymi osobami, których gościć będziemy w naszym studio live w RRMoto w Warszawie przy ulicy Sójki 37. Tam spotykać się będziemy w każdy czwartek o godzinie 20:00, aby wspólnie porozmawiać na tematy zarówno motocyklowe, jak i te, które niekoniecznie mogą ich dotyczyć. Sami zauważycie jednak pewną zależność, że każdy gość będzie miał dla was garść naprawdę genialnych informacji, które z pewnością wykorzystacie zarówno w życiu codziennym, jak i przemierzając kilometry waszym jednośladem.

ODCINEK NUMER 2 – O PRZETRWANIU NA MOTOCYKLU Z NAVALEM!

Garść informacji o programie #TAKTRZAŻYĆ:

 • KIEDY? Każdy czwartek o godzinie 20:00 (z wyjątkami)
 • GDZIE? RRMoto w Warszawie przy ulicy Sójki 37
 • DLA KOGO? Dla wszystkich chętnych
 • W JAKIEJ FORMIE? Live z udziałem publiczności
 • TRANSMISJA? YouTube – Jednoślad.pl: Motocykle i Skutery
 • KTO POPROWADZI? Tobiasz Kukieła i Piotr Ganczarski
 • KTO BĘDZIE GOŚCIEM? Lista jest długa i zawiera fantastyczne osoby – nie pożałujecie!

Ciąg dalszy pod materiałem wideo

Wiktor Seredyński

Od małego oglądał się za motocyklami do tego stopnia, że kilkukrotnie nabił sobie guza na głowie na przydrożnej lampie. Fan dalekich podróży, garażowego majsterkowania, ale także wyścigowej jazdy na torze. Wszystkie rzeczy związane z motocyklami odbywają się oczywiście w akompaniamencie Dire Straits. Podróż i jazda jest celem, a motocykle sposobem na spełnione życie.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button