Aktualnie czytasz:
Szkolenie motocyklowe w Polsce 2018. Terminy szkolenia California Superbike School
0

California Superbike School ogłosiła terminy szkoleń w sezonie 2018 w Polsce. W tym roku szkoła proponuje dwa dwudniowe terminy, tak abyście mogli dopasować swoje plany szkoleniowe do swojego grafika i planów urlopowych. A zimą czeka dodatkowe szkolenie motocyklowe, które odbędzie się w Hiszpanii – jego data zostanie potwierdzona wkrótce. 

W dniach 14-15 maja CSS zaprasza na Tor Poznań, który jest bazą szkoły w regionie środkowej Europy. Szkoła wraca do Poznania 26 i 27 lipca tego roku. Obie daty dobrane zostały tak, abyście mogli w sposób maksymalny wykorzystać czas na szkolenie motocyklowe i na aktywne spędzenie czasu w motocyklowym klimacie. W maju szkolenie sąsiaduje w kalendarzu z imprezą Dni BMW RR na której w dniach 16-17 maja możecie do woli trenować technikę jazdy, ale także podobnie jak w roku 2017 wypróbować możliwości sportowych maszyn BMW Motorrad.

ZOBACZ TAKŻE: Mały CSS, czyli szkolenie ART Allianz Assistance Academy

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Do Waszej dyspozycji jak w latach ubiegłych jest oferta motocykli BMW, które w roku 2018 możecie wynająć na naszych szkoleniach. Zarówno ceny, jak i warunki wynajmu są bardzo konkurencyjne. Co więcej uczniowie CSS (nie tylko tegoroczni, ale wszyscy którzy byli dotychczas na szkoleniach polskiego oddziału) będą mogli w sezonie 2018 wynająć określone modele motocykli BMW poza terminami szkoleń na super preferencyjnych warunkach. Jeździsz motocyklem sportowym, a przydałby Ci się R1200GS na motocyklowe wakacje? Wystarczy się skontaktować ze szkołą

Szkolenie motocyklowe California Superbike School 2018:

  • 14-15 maja – Tor Poznań
  • 26-27 lipca – Tor Poznań

Więcej na: www.sbkschool.pl

 
Czytaj
REKLAMA

UNIWERSALNE KUFRY BOCZNE. KOMPLET ZA 529,00 zł. Darmowa wysyłka

Uniwersalne motocyklowe kufry boczne ADV wraz ze stelażami w zestawie. Wykonane z lekkiego, wytrzymałego i odpornego na uderzenia polipropylenu. Posiadają elementy odblaskowe. Zamykane na zamek. Dwa kluczyki w komplecie. Wysyłka w 24h.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%