Szkolenie motocyklowe w Polsce 2018. Terminy szkolenia California Superbike School

California Superbike School ogłosiła terminy szkoleń w sezonie 2018 w Polsce. W tym roku szkoła proponuje dwa dwudniowe terminy, tak abyście mogli dopasować swoje plany szkoleniowe do swojego grafika i planów urlopowych. A zimą czeka dodatkowe szkolenie motocyklowe, które odbędzie się w Hiszpanii – jego data zostanie potwierdzona wkrótce. 

W dniach 14-15 maja CSS zaprasza na Tor Poznań, który jest bazą szkoły w regionie środkowej Europy. Szkoła wraca do Poznania 26 i 27 lipca tego roku. Obie daty dobrane zostały tak, abyście mogli w sposób maksymalny wykorzystać czas na szkolenie motocyklowe i na aktywne spędzenie czasu w motocyklowym klimacie. W maju szkolenie sąsiaduje w kalendarzu z imprezą Dni BMW RR na której w dniach 16-17 maja możecie do woli trenować technikę jazdy, ale także podobnie jak w roku 2017 wypróbować możliwości sportowych maszyn BMW Motorrad.

ZOBACZ TAKŻE: Mały CSS, czyli szkolenie ART Allianz Assistance Academy

Do Waszej dyspozycji jak w latach ubiegłych jest oferta motocykli BMW, które w roku 2018 możecie wynająć na naszych szkoleniach. Zarówno ceny, jak i warunki wynajmu są bardzo konkurencyjne. Co więcej uczniowie CSS (nie tylko tegoroczni, ale wszyscy którzy byli dotychczas na szkoleniach polskiego oddziału) będą mogli w sezonie 2018 wynająć określone modele motocykli BMW poza terminami szkoleń na super preferencyjnych warunkach. Jeździsz motocyklem sportowym, a przydałby Ci się R1200GS na motocyklowe wakacje? Wystarczy się skontaktować ze szkołą

Szkolenie motocyklowe California Superbike School 2018:

  • 14-15 maja – Tor Poznań
  • 26-27 lipca – Tor Poznań

Więcej na: www.sbkschool.pl

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button