Suzuki DR650: Opis, Cena, Zdjęcia, Dane techniczne

Suzuki DR650 to motocykl obecny w ofercie koncernu od początku lat dziewięćdziesiątych. Jest następcą modelu Suzuki DR600, który wycofano ze sprzedaży po rozpoczęciu produkcji młodszego kolegi. W zasadzie model ten trafił na rynek już w 1990, ale w zupełnie różnych od siebie dwóch wersjach. Pierwsza z nich to Suzuki DR650 Djebel , znana na rynku europejskim jako DR650R Dakar oraz jako model DR650RS. Wygląd zewnętrzny tych dwóch jednośladów różnił się od siebie, ale podzespoły były właściwie takie same. RS był nieco mniejszym motocyklem. Silnik obydwu modeli bazował na silniku poprzednika, DR650. Różnił się jedynie pojemnością, która była trochę większa.

Przez kolejne lata DR650 było produkowane bez większych zmian, dopiero w 1996 roku wprowadzono nową generację DR650SE. Świeże jednoślady wyposażony były w elektryczny rozrusznik. Nowy motocykl był lżejszy i smuklejszy, wprowadzono również kosmetyczne zmiany w układzie hamulcowym oraz w zawieszeniu.

Przez wszystkie lata produkcji silnik w Suzuki DR650 praktycznie się nie zmieniał. Był to jednocylindrowy, czterosuwowy chłodzony powietrzem mechanizm. Moc maksymalną, jaką dysponował to 46 KM osiągane przy 6400 obrotach na minutę. Maksymalny moment obrotowy wynosił 55 Nm przy 4600 obrotach.

Suzuki DR650: Dane techniczne

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Dane techniczne:Suzuki DR650
Marka Suzuki
Model DR650
Pojemność 644 cm3
Silnik jednocylindrowy, czterosuwowy
Chodzenie powietrzem
Moc maksymalna 46 KM
Ilość miejsc 2
Waga 147 kg

 

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button