Stulecie marki Moto Guzzi i rocznicowe edycje motocykli

Informacja Prasowa

Marka Moto Guzzi obchodzi w tym roku swoje setne urodziny! Sto lat bogatej i jednocześnie zakręconej jak górskie drogi okalające jezioro Como, nad którego brzegami powstają motocykle sygnowane włoskim orłem w locie. Z tej okazji Moto Guzzi przygotowało specjalne edycje motocykli będących obecnie w ofercie marki. 

Stulecie marki świętowane jest przez specjalne malowanie „Centenario”, w których dostępne są modele V85 TT, V9 Bobber oraz V7 Stone. Motocykle Moto Guzzi w wersji Centenario są jeszcze bardziej eleganckie i dostojne niż do tej pory. Fabryka z Mandello del Lario wprowadziła szereg zmian w gamie ofertowej na rok 2021, ale najistotniejsze zostawiła na koniec.Moto Guzzi V85_TT_Centenario

Nowinki technologiczne XXI wieku, byłyby niczym bez historii Guzzi, która trwa od 1921 roku. Legendarna marka „Orła z Mandello” to najlepszy przykład jak klasyczne kształty i dopracowywane przez lata wzornictwo, zaadaptować w nowoczesnych pod względem technologicznym motocyklach. Malowanie Centenario ma dodatkowo podkreślić rolę historii w ewolucji marki, a inspiracje kolorystyczne są odniesieniem do modelu „Otto Cilindri”, jednego z najbardziej niezwykłych modeli znad Como. Moto Guzzi V9_Bobber_Centenario

Co więcej, już teraz producent zapewnia, że trwają przygotowania do imprezy z cyklu „Open House” (w tym roku pod historyczną nazwą GMG), która będzie miała miejsce we Wrześniu. Oczywiście będzie to specjalna edycja tego wydarzenia z okazji setnych urodzin marki.Moto Guzzi V7_Stone_Centenario (1)

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

Stulecie historii, sto lat spektakularnych motocykli, zwycięstw, przygód i kultowych postaci, które zbudowały legendę marki lecącego orła.
Moto Guzzi świętuje te niezwykłe urodziny 2021 rokiem pełnym inicjatyw, których kulminacją będzie GMG - Giornate Mondiali Moto Guzzi, który odbędzie się w Mandello del Lario w dniach 9-12 września.

MOTO GUZZI V85 TT I V85 TT TRAVEL 2021: Nowe wcielenie klasycznego bestsellera

GMG - Giornate Mondiali Moto Guzzi to zawsze obowiązkowa impreza dla każdego entuzjasty i, z niecierpliwością wyczekiwana, wracają dziesięć lat po ostatniej edycji. Dziesiątki tysięcy entuzjastów zgromadzą się z całego świata, aby przeżyć wyjątkowe i niezapomniane wydarzenie, możliwe dzięki współpracy Moto Guzzi, Motoraduno Internazionale Committee i gminy Mandello del Lario. MotoGuzzi_V85TT_V7_V9_versioni_Centenario

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button