Stulecie marki Moto Guzzi i rocznicowe edycje motocykli

Informacja Prasowa

Marka Moto Guzzi obchodzi w tym roku swoje setne urodziny! Sto lat bogatej i jednocześnie zakręconej jak górskie drogi okalające jezioro Como, nad którego brzegami powstają motocykle sygnowane włoskim orłem w locie. Z tej okazji Moto Guzzi przygotowało specjalne edycje motocykli będących obecnie w ofercie marki. 

Stulecie marki świętowane jest przez specjalne malowanie „Centenario”, w których dostępne są modele V85 TT, V9 Bobber oraz V7 Stone. Motocykle Moto Guzzi w wersji Centenario są jeszcze bardziej eleganckie i dostojne niż do tej pory. Fabryka z Mandello del Lario wprowadziła szereg zmian w gamie ofertowej na rok 2021, ale najistotniejsze zostawiła na koniec. Moto Guzzi V85_TT_Centenario

Nowinki technologiczne XXI wieku, byłyby niczym bez historii Guzzi, która trwa od 1921 roku. Legendarna marka „Orła z Mandello” to najlepszy przykład jak klasyczne kształty i dopracowywane przez lata wzornictwo, zaadaptować w nowoczesnych pod względem technologicznym motocyklach. Malowanie Centenario ma dodatkowo podkreślić rolę historii w ewolucji marki, a inspiracje kolorystyczne są odniesieniem do modelu „Otto Cilindri”, jednego z najbardziej niezwykłych modeli znad Como. Moto Guzzi V9_Bobber_Centenario

Co więcej, już teraz producent zapewnia, że trwają przygotowania do imprezy z cyklu „Open House” (w tym roku pod historyczną nazwą GMG), która będzie miała miejsce we Wrześniu. Oczywiście będzie to specjalna edycja tego wydarzenia z okazji setnych urodzin marki. Moto Guzzi V7_Stone_Centenario (1)

Stulecie historii, sto lat spektakularnych motocykli, zwycięstw, przygód i kultowych postaci, które zbudowały legendę marki lecącego orła.
Moto Guzzi świętuje te niezwykłe urodziny 2021 rokiem pełnym inicjatyw, których kulminacją będzie GMG – Giornate Mondiali Moto Guzzi, który odbędzie się w Mandello del Lario w dniach 9-12 września.

MOTO GUZZI V85 TT I V85 TT TRAVEL 2021: Nowe wcielenie klasycznego bestsellera

GMG – Giornate Mondiali Moto Guzzi to zawsze obowiązkowa impreza dla każdego entuzjasty i, z niecierpliwością wyczekiwana, wracają dziesięć lat po ostatniej edycji. Dziesiątki tysięcy entuzjastów zgromadzą się z całego świata, aby przeżyć wyjątkowe i niezapomniane wydarzenie, możliwe dzięki współpracy Moto Guzzi, Motoraduno Internazionale Committee i gminy Mandello del Lario. MotoGuzzi_V85TT_V7_V9_versioni_Centenario

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button