Aktualnie czytasz:
Śmieci na drodze mogą zabić motocyklistę?
8
 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Wedle Kodeksu zaśmiecanie dróg jest stwarzaniem niebezpieczeństwa w ruchu drogowym. Drobny element pozostawiony na jezdni potrafi przy dużych prędkościach zmienić tor jazdy dużej osobówki, a co dopiero skutera. Ten film ma na celu uwypuklić problem, który istnieje nie tylko w Polsce. Istnieją jedynie dwa morały do tego materiału: Patrz pod koła i nie zaśmiecaj.

PS. Oczywistym jest, że nikt nie przeżył tego zdarzenia.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Fot.: YouTube
Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
 • Zdjęcie profilowe mowiniak
  12 czerwca 2011 at 08:35

  I nikt się nie zatrzymał na pomoc 🙁

 • Zdjęcie profilowe roomcajz
  12 czerwca 2011 at 10:50

  masakra, myślałem że tylko w Polsce taka znieczulica. na skuterzyste co cię jakiś czas temu zabił na poniatoszczaku to podobno nawet trąbili jak leżał bo korek spowodował.

 • Zdjęcie profilowe Whistler
  12 czerwca 2011 at 11:36

  Ciężko, żeby się zatrzymywać na autostradzie i zbierać, ale nikt nawet nie dawał znaków i nie zwalniał. Kierowcy widocznie uważali, że te fragmenty są za małe by mogły zaszkodzić :/

  W ostatnią środę miałem sam podobną sytuację samochodem. Po burzy za zakrętem były kawałki drewna na drodze. Nie wyhamowałem i większy fragment porządnie uderzył w podwozie. Podobnie było z piaskiem naniesionym na drogę. Z daleka wydawało się to cieniutka warstwa, a gdy podjechałem bliżej, okazało się, że wygląda to prawie jak kanion kolorado w wersji mini. Tyle, że tutaj zdążyłem zwolnić na tyle, by przejechać bezpiecznie.

 • Zdjęcie profilowe dychul
  12 czerwca 2011 at 13:19

  Normą na naszych drogach stały się śmieci. Szczególnie popularne są opakowania po spożytych posiłkach w McDonaldzie. Eh…. brak słów

 • Zdjęcie profilowe Pietro
  12 czerwca 2011 at 16:18

  Zastanawiam się gdzie nakręcono ten filmik? ale sądząc po europejskich autach, myślę że na niemieckiej autobahnie, gdzie nie ma limitu v-max. Jak widać ogromna prędkość w połączeniu z drobną przeszkodą, potrafi zrobić swoje. Ktoś się jednak zatrzymał bo jest film, dlatego inni przejeżdżali..

 • Zdjęcie profilowe MichalWujak
  12 czerwca 2011 at 18:01

  To, że nikt się nie zatrzymał to pewnie dlatego, że jest zakaz postoju i zatrzymywania się na autostradach poza miejscami do tego wyznaczonymi. Ale co ktoś by tam zrobił, w tym wraku musiała być niezła sieczka. Niestety, samo życie ten filmik…

 • Zdjęcie profilowe Pietro
  12 czerwca 2011 at 20:16

  Michał, jak to nikt się nie zatrzymał, a kto zrobił filmik i dzwonił na 112? W razie wypadku włącza się awaryjne i udziela się pomocy, wzywa pogotowie i policję. Skoro już ktoś stał, to po co inni mieliby się zatrzymywać skoro nie byli nawet świadkami zdarzenia? Gapiostwo, tak popularne w naszym kraju, na nic nikomu nie jest potrzebne..

 • Zdjęcie profilowe rakel9
  22 września 2011 at 10:17

  A ludzie jak zaśmiecali tak też będą zaśmiecać. Może przestaną gdy taka tragedia dotknie ich osobiście lub ich bliskich.

  _____________________________________

  Śmieci nie powodują tylko wypadków na drogach. Powodują wiele chorób.
  Zobacz też:
  http://postlinknews.com/457news.php