Aktualnie czytasz:
Skuterowo.com na IV OWMiS

Publikacja Aktualizowana

Tym razem na IV Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów możecie nie tylko podziwiać dwukołowe obiekty swoich marzeń, ale również spotkać Skuterowo.com i zobaczyć naszą pracę z bliska. Do tego wszystkiego DJ grający największe hity ostatnich miesięcy, stół do rozgrywania swoich mistrzostw Euro 2012. Znajdziecie też miejsce gdzie możecie usiąść we własnym skuterowym gronie i wymienić swoje motoryzacyjne doświadczenia.

Keeway Silver Blade 125

Keeway Silver Blade 125

Niedziela 12.00
Zobaczyliśmy z bliska Keeway SilverBlade 125. Wkrótce więcej zdjęć i wideo.

 
Czytaj
REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

Niedziela, 10.00
Zaczynamy, do 18 jesteśmy na stanowisku. Rozdajemy gadżety sygnowane logo Skuterowo.com. Stół do piłkarzyków i dobra muza zachęcają do pozostania z nami dłużej.

Sobota, 17.00
Poznajemy debiut marki Junak na rynku maxi skuterów. To JetMax 250. Zasilany wtryskiem, chłodzony cieczą, wyposażony w radio FM i złącze USB. Jak powiedział nam Mikołaj Sibora, prezes Almot, właściciela marki Junak „jest to bardzo ciekawa alternatywa dla motocykla po mieście. Fajna, dynamiczna jednostka napędowa przy zrównoważonym poziomie cenowym”. Ma kosztować niespełna 13 000 PLN.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Sobota, 15.00
Mieliśmy okazję z bliska poznać całą nową kolekcję Romet i Keeway. Wkrótce podzielimy się z Wami wszystkim tym co zobaczyliśmy i usłyszeliśmy.

Sobota, 10.00
Zaczynamy. Dzień drugi. Jesteśmy do 18.

Piątek, 17.00
Powoli wszystko zaczyna się rozkręcać, choć wszystko jeszcze przed nami. Prawdziwe tłumy spodziewane są jutro. W sobotę od 10 znów będziemy mieli dla Was sporo prezentów z logo Skuterowo.com. Będziecie mogli również poznać nową kolekcję marek Zipp, Romet, Junak czy Keeway. Wszystkie najważniejsze propozycji producentów zobaczycie w Skuterowo.com.

Piątek, 16.00
Poznajemy z bliska nowości marki Zipp. M.in. XRace 50 i SuperRay 50.

Piątek, 15.15
Tak wygląda nowy maxi skuter od Rometa: Romet Maxi 125. Jako pierwsi udostępniamy wideo na którym można zapoznać się z tą propozycją rodzimej marki. Więcej o tym skuterze powiemy już jutro, kiedy to będziemy mieli okazję porozmawiać z przedstawicielami brandu.

Piątek, 15.00
Stół z „piłkarzykami” na pełnych obrotach. Nie brakuje chętnych na małą rundkę w klimacie euro 2012. Cieszy nas, że wita u nas tylu sympatyków portalu. Dla każdego znajdziemy chwilę i miły upominek z logo Skuterowo.com.

Piątek, 14.00
Rozdaliśmy już 200 ramek motorowerowych i motocyklowych. Dla każdego zarejestrowanego użytkownika znajdzie się coś z logo Skuterowo.com.

Piatek, 12.00
Już rozpoczęliśmy rozdawanie gadżetów dla wszystkich zarejestrowanych. Na miejscu można dołączyć do naszej społeczności za sprawą darmowej sieci Wi-Fi i specjalnych stacji roboczych.

Odwiedź Skuterowo.com na IV Ogólnopolskiej Wystawie Skuterów i Motocykli. Piątek – Sobota 10-18. Warszawa, Marsa 56 C

 

Zobacz więcej zdjęć:

[nggallery id=68]

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%
11 Komentarze
1 2