Honda PCX 125 2011 - Opinie, Forum i Dane Techniczne Jednoślad.pl

Honda PCX 125 2011

Honda PCX 125 jest zyskuje na popularności, również w Polsce. To połączenie miejskiej zwinności z maksiskuterowymi osiągami. Nieco odświeżona wersja tego modelu odbiła się szerokim echem na całym świecie i jest źródłem bardzo dobrych opinii.

Honda konsekwentnie od kilku lat stara się zwiększać swoje udziały na rynku rollerów. Największe sukcesy skrzydlata marka odnosi na rynkach Europy zachodniej (Francja, Włochy, Hiszpania). Nowy PCX 125 ma jeszcze bardziej ugruntować markę w tym segmencie na rynkach rozwiniętych. To co wyróżnia Hondę to przede wszystkim komfort. Zawieszenie, jak i duże koła skutecznie tłumią wszelkie nierówności, nawet na polskich asfaltach. Druga kwestia to optymalna cena tego modelu. 12 000 PLN, skuter spokojnie może konkurować z ofertą 125 ccm Kymco czy SYM.

Fot.: Honda.
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Inne publikacje na ten temat:

5 opinii

  1. Szczerze to nic specjalnego ta Honda,słaby silnik,mały zbiornik paliwa 6.1L,prędkość max 94km/h,za trochę większe pieniądze można mieć coś mocniejszego.

  2. Niedawno widziałem na allegro NOWE Kymco Downtown 300i za 13 000 zł, więc gdybym miał wybór i 12 000 zł to pożyczył bym ten brakujący tysiąc na Kymco :D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button