Rusza Puchar BMW G 310 R. Rundy w Polsce, Czechach i na Węgrzech, a do wygrania BMW G 310 GS!

W końcu! W nadchodzącym sezonie będzie okazja na ściganie się za sterami testowanego przez nas wielokrotnie BMW G 310 R. Polski dealer, BMW Sikora, został patronem serii BMW G 310 R CUP 2018. Zaplanowano kilkanaście wyścigów w Polsce, Czechach i na Węgrzech.

25 maja rusza pierwsza edycja pucharu BMW G 310 R CUP. Wszyscy zawodnicy będą ścigać się na identycznych modelach BMW G 310 R, a główną nagrodą jest BMW G 310 GS. Zaplanowano 6-7 rund po dwa wyścigi, co w rezultacie daje sporo okazji do ściganie. Jak czytamy na stronie organizatora:

Patronatem Pucharu BMW G310R jest Team BMW Sikora Motorsport oraz czołowi zawodnicy z Superbike i Superstock Mistrzostw Polski i Alpe Adria. W Pucharze zawodnicy startują na motocyklach sportowych BMW G310R, w pełni przygotowanych do zawodów. W ramach cyklu odbędzie się 12-14 wyścigów, w 6-7 rundach. Zawodnicy będą mogli poczuć sporą dawkę adrenaliny na torach w Polsce, Węgrzech oraz Czechach. Wszystkie zawody odbędą się pod okiem Mistrzów: Ireneusza Sikora, Michała Filli, Bartłomieja Wiczyńskiego oraz Andrzeja Pawelca.

Właśnie rozpoczęto proces rejestracyjny. Warunki udziału są sensowne, z wręcz promocyjną ceną 24 900 zł za gotowy do startów motocykl i 3900 zł za wpisowe na wszystkie imprezy.

BMW G 310 R CUP – w cenie motocykla:

  • Dodatkowy komplet opon wyścigowych do użytku wyłącznie na torze
  • Zestaw setów (podnóżki, kierownica)
  • Komplet osłon
  • Profesjonalny wydech
  • Reklama na motocyklu (5 stałych sponsorów oraz 5 własnych)
  • Catering
  • Zestaw koszulek dla swojego Teamu
  • 1 trening przed rozpoczęciem sezonu z przeznaczeniem na wylosowanie
    oraz dotarcie motocykli (21-22.04 Steel Ring Třinec)

G 310 R CUP to przede wszystkim świetna informacja dla osób, które chcą pościgać się w kontrolowanym, profesjonalnym środowisku na motocyklach, które niekoniecznie posiadają 200 KM. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

ZOBACZ TAKŻE: Zabraliśmy BMW G 310 R na tor i hamownię!

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button