Aktualnie czytasz:
Rozpoczęcie Sezonu 2011: Wariator Odc. 20

Nie masz jeszcze planów na weekend? Wybierz się na Rozpoczęcie Sezonu Skuterowo.com. Już w sobotę 9 kwietnia w samo południe na Modlińskiej 103a w Warszawie.

Na wszystkich na miejscu będzie czekać ogromny grill z wieloma przysmakami. Do tego dużo prezentów w postaci akcesoriów i gadżetów. Nie zabraknie też dobrej muzyki, a według przewidywań synoptyków również chwil ze słońcem.

To jedyna tego typu impreza w Polsce. Chcemy za jej sprawą nie tylko dobrze się bawić i spotkać się w gronie znajomych, ale również zwrócić uwagę wszystkich na problem polskich miast. Nasz kraj jako jeden z nielicznych w środkowej Europie posiada tak beznadziejną infrastrukturę drogową nie tylko na terenach metropolii. Skuter ma na celu skłonić jak największą liczbę ludzi do porzucenia samochodów wożących powietrze, albo zapchanych i wiecznie spóźnionych pojazdów komunikacji miejskiej.

Posłuchaj więcej o planowanej imprezie Scooterland i Skuterowo.com.
[display_podcast]

 
Czytaj
REKLAMA

NOWY MOTOCYKL BMW R 18.

Nowy R 18 sięga do naszej historii oraz ikonicznych cech, które konsekwentnie rozwijaliśmy przez lata. Rezultat: pełen charakteru z cruiser z największym silnikiem typu bokser, jaki kiedykolwiek zbudowaliśmy i ponadczasowymi elementami designu, takimi jak np. biała podwójna linia w R 18 First Edition.

Dziś w programie: O naszych wspólnych, skuterowych planach na najbliższą sobotę. Oby jak najwięcej skuterowej braci wpadło do Warszawy na Modlińską 103A na rozpoczęcie sezonu, który już w sobotę już w samo południe. Ci co pamiętają październikową imprezę zamknięcia sezonu doskonale wiedzą, że ze Skuterlandem przygotowaliśmy wiele naprawdę bardzo fajnych rzeczy. Wpadnijcie już w najbliższą sobotę, 9 kwietnia w samo południe na Modlińską 103A w Warszawie. Tam właśnie szykujemy się już do ogromnego grilla z masą niespodzianek, między innymi będą kaski i gadżety, nie tylko te z logo Skuterowo.com, do tego dużo fajnej muzyki, którą zaserwuje wam na miejscu DJ. Przede wszystkim celem naszego spotkania jest właśnie integrowanie się w tym gronie. Będziemy mogli razem pogadać, będziemy mogli też zobaczyć kto jakim sprzętem dysponuję, wymienić się doświadczeniami i różnymi bardzo fajnymi planami na ten, zaczynający się już sezon. Z przewidywań meteorologów pogoda umiarkowanie dobra. Nie powinno padać ale zachmurzenie będzie umiarkowane, a dzięki temu często będziemy mogli doświadczyć chwil ze słońcem, no bo właśnie o słońce chyba wszystkim najbardziej chodzi podczas właśnie takich dni, takich spotkań. Przypomnę, że już w tą sobotę 9 kwietnia spotykamy się o 12 na Modlińskiej 103A. Razem ze Skuterowo.com rozpoczniemy ten miejmy nadzieję jak najdłuższy, skuterowy sezon. Do zobaczenia. Trzymajcie się.

Otwarcie sezonu Scooterland i Skuterowo.com 2011.

 
Czytaj
REKLAMA

KUFER MOTOCYKLOWY VBOX ZA 172,51 PLN. Ekspresowa wysyłka.

Uniwersalny kufer motocyklowy 29L ze zintegrowanym odblaskiem. Komplet wraz z podstawą do łatwej instalacji.

Sobota, 09.04.2011, od 12.00.
Scooterland, Warszawa, Modlińska 103a

Podyskutuj o imprezie na Forum.

Zobacz jak było w październiku ubiegłego roku.

Fot.: Skuterowo.com
Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
6 Komentarze

Podziel się opinią

lub