Aktualnie czytasz:
Rozpoczęcie Sezonu 2011: Wariator Odc. 20
6

Nie masz jeszcze planów na weekend? Wybierz się na Rozpoczęcie Sezonu Skuterowo.com. Już w sobotę 9 kwietnia w samo południe na Modlińskiej 103a w Warszawie.

Na wszystkich na miejscu będzie czekać ogromny grill z wieloma przysmakami. Do tego dużo prezentów w postaci akcesoriów i gadżetów. Nie zabraknie też dobrej muzyki, a według przewidywań synoptyków również chwil ze słońcem.

To jedyna tego typu impreza w Polsce. Chcemy za jej sprawą nie tylko dobrze się bawić i spotkać się w gronie znajomych, ale również zwrócić uwagę wszystkich na problem polskich miast. Nasz kraj jako jeden z nielicznych w środkowej Europie posiada tak beznadziejną infrastrukturę drogową nie tylko na terenach metropolii. Skuter ma na celu skłonić jak największą liczbę ludzi do porzucenia samochodów wożących powietrze, albo zapchanych i wiecznie spóźnionych pojazdów komunikacji miejskiej.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.

Posłuchaj więcej o planowanej imprezie Scooterland i Skuterowo.com.
[display_podcast]

Dziś w programie: O naszych wspólnych, skuterowych planach na najbliższą sobotę. Oby jak najwięcej skuterowej braci wpadło do Warszawy na Modlińską 103A na rozpoczęcie sezonu, który już w sobotę już w samo południe. Ci co pamiętają październikową imprezę zamknięcia sezonu doskonale wiedzą, że ze Skuterlandem przygotowaliśmy wiele naprawdę bardzo fajnych rzeczy. Wpadnijcie już w najbliższą sobotę, 9 kwietnia w samo południe na Modlińską 103A w Warszawie. Tam właśnie szykujemy się już do ogromnego grilla z masą niespodzianek, między innymi będą kaski i gadżety, nie tylko te z logo Skuterowo.com, do tego dużo fajnej muzyki, którą zaserwuje wam na miejscu DJ. Przede wszystkim celem naszego spotkania jest właśnie integrowanie się w tym gronie. Będziemy mogli razem pogadać, będziemy mogli też zobaczyć kto jakim sprzętem dysponuję, wymienić się doświadczeniami i różnymi bardzo fajnymi planami na ten, zaczynający się już sezon. Z przewidywań meteorologów pogoda umiarkowanie dobra. Nie powinno padać ale zachmurzenie będzie umiarkowane, a dzięki temu często będziemy mogli doświadczyć chwil ze słońcem, no bo właśnie o słońce chyba wszystkim najbardziej chodzi podczas właśnie takich dni, takich spotkań. Przypomnę, że już w tą sobotę 9 kwietnia spotykamy się o 12 na Modlińskiej 103A. Razem ze Skuterowo.com rozpoczniemy ten miejmy nadzieję jak najdłuższy, skuterowy sezon. Do zobaczenia. Trzymajcie się.

 
Czytaj
REKLAMA

UNIWERSALNE KUFRY BOCZNE. KOMPLET ZA 529,00 zł. Darmowa wysyłka

Uniwersalne motocyklowe kufry boczne ADV wraz ze stelażami w zestawie. Wykonane z lekkiego, wytrzymałego i odpornego na uderzenia polipropylenu. Posiadają elementy odblaskowe. Zamykane na zamek. Dwa kluczyki w komplecie. Wysyłka w 24h.

Otwarcie sezonu Scooterland i Skuterowo.com 2011.

Sobota, 09.04.2011, od 12.00.
Scooterland, Warszawa, Modlińska 103a

Podyskutuj o imprezie na Forum.

Zobacz jak było w październiku ubiegłego roku.

Fot.: Skuterowo.com
Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%