Rebelhorn Vandal – skórzana kurtka i motocyklowe dżinsy, które tworzą ciekawą całość

Choć nazwa dość groźna to odzież bardzo przyjazna

W skrócie
  • Rebelhorn Vandal - skórzana nowość wśród odzieży motocyklowej
  • Skórzaną kurtkę uzupełniają jeansy motocyklowe o tej samej nazwie

Rebelhorn Vandal – tegoroczna nowość wśród odzieży motocyklowej, to nie tylko skórzana kurtka, idealna do ulicznej jazdy, lecz także męskie i damskie jeansy z kevalrową podpinką. A wszystko uszyte tak, żeby było i wygodnie, i bezpiecznie.

Cała linia Rebelhorn Street obejmuje funkcjonalne i wpadające w oko produkty, które dobrze nadają się na motocykle szosowe. Nie inaczej jest w przypadku Vandala. Kurtka to hybrydowa konstrukcja łącząca skórę i stretch, a wersji Air ma dodatkowo meshowe wstawki. Dzięki temu kurtka sprawdzi się i na krótki trip za miasto, i na szybki wieczorny wypad z kumplami. I chociaż to skóra, to jest świetnie wentylowana, dlatego w Vandalu śmiało można jeździć nawet latem. Kurtka posiada Rebel Clima System składający się z perforowanych paneli skórzanych z przodu i z tyłu oraz z wydajnego centralnego kanału wentylacyjnego. Spodnie mają natomiast Rebel Vent System, czyli 2 kanały wentylacyjne z przodu zapewniające idealną cyrkulację powietrza.

Dla każdego

Konstrukcja kurtki została tak przemyślana, że pasuje na każdy rodzaj sylwetki – nawet tej, która urosła po pandemicznym zamknięciu siłowni… (rozmiary od 44 do 62!). Ma dwa zamki – 360° i krótki i pasuje do jeansów z tej samej linii. Można je spiąć, więc nikomu nie będzie wiało po nerkach.

Choć sportowy krój nie pozostawia cienia wątpliwości, że ten model stworzony został na uliczne szlify i do dynamicznej jazdy, to jednak komplet jest uniwersalny. A kurtka dzięki połączeniu z jeansami stanowi świetną propozycję do jazdy na co dzień. W tym wypadku sprawdzą się też liczne kieszenie – kurtka ma ich aż 7 – 4 wewnętrzne i 3 zewnętrzne, a spodnie 6 zewnętrznych. Więc wszystkie “przydasie” można zawsze mieć przy sobie.

Bezpieczny, choć niegrzeczny

W Vandalu ma za zadanie uprzyjemniać nabijanie kolejnych kilometrów i testować własne i maszyny limity. Można to robić bezpiecznie. Kurta ma ochraniacze łokci i barków SAS-TEC® CE-level 2 i opcję regulacji położenia ochraniaczy łokci. Dla dodatkowej ochrony kurtkę wyposażono w system umożliwiający zamocowanie ochraniacza klatki piersiowej i kieszeń umożliwiającą zastosowanie ochraniacza pleców. Ma także podwójne i potrójne szwy oraz panele odblaskowe. Ma również slidery barków z wymienną płytką.

 

Z kolei jeansy Vandal mają kevlarową podszewkę, która zapewnia wytrzymałość i bezpieczeństwo, podobnie jak dołączone w komplecie ochraniacze kolan SAS-TEC (CE level 2) i ochraniacze bioder SAS-TEC (CE level 1).

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button