Przedpremierowy pokaz Yamaha XSR900 2016. Moto Seven Toruń

Co robią motocykliści w piątkowy wieczór? Świętują w Toruniu otwarcie siedziby Moto Seven po gruntownym remoncie w towarzystwie wyjątkowego debiutanta - Yamahy XSR900.

Jak wyszło? Powiem wam tak... Mógłbym się tam jutro przeprowadzić. Po pierwsze lokalizacja. Salon i serwis mieszczą się z zabudowaniach fortecznych Twierdzy Toruń, które powstały w drugiej połowie XIX wieku, kiedy to Toruń był we władaniu pruskim. Klimat miejsca idealnie pasuje do prowadzonej działalności. Co ważne znajduje się praktycznie w centrum Torunia. W korytarzach Moto-Seven na ścianach wiszą stare plany fortyfikacji. Niezwykle ciekawe miejsce. Szczerze polecam wam zwiedzenie całego 44 kilometrowego Szlaku Fortecznego.

Ale... Najważniejsze. Impreza!!! Muszę przyznać, że jestem pod dużym wrażeniem. Po pierwsze załogi. Ekipa walczy z jednośladami od 19 lat. Pod skrzydłami marki Yamaha od 10 lat. Jak już wspomniałem salon i serwis wyglądają po remoncie imponująco. W salonie stoją chyba wszystkie dostępne obecnie modele motocykli Yamaha. Na pewno te najważniejsze. Wybór ciuchów i kasków też jest nie mały a pewnie większość była schowana ze względu na imprezę. Część serwisowa jest duża i wygodna. Podnośniki pneumatyczne chowają się w podłogę, a na ścianie dumnie wiszą narzędzia specjalne Yamaha niezbędne do poprawnego serwisowania motocykli. Obecny na imprezie dyrektor techniczny Yamaha Polska, Piotr Piszcz dorzucił "na ściankę" coś od siebie. Wpadnijcie do Moto-Seven żeby sprawdzić co to było 🙂

Oczywiście były przemówienia i tort. Mam wrażenie, że chwilami słyszałem drżenie głosu przemawiających. Wzruszenie grzęzło w gardle. Łez jednak nikt nie ronił. 🙂 Po przemówieniach i smacznym torcie przyszedł czas na odsłonięcie... nowej Yamahy XSR900. Motocykl bazuje na MT-09 , ale niech was to nie zwiedzie. Podziwiając stojący motocykl już czuć, że jadu jest znacznie więcej :-). Z niecierpliwością czekam na pierwsze jazdy. Zobaczymy na co stać XSRa.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

Jednoślad.pl w Moto-Seven w Toruniu.Zobacz nowości #Yamaha: http://www.jednoslad.pl/tag/yamaha

Opublikowany przez Jednoślad.pl na 8 kwietnia 2016

 

Inne publikacje na ten temat:

3 opinii

  1. Super.
    Cieszę się, że się Panowie dobrze bawią, to naprawdę ważne (dla Was).
    Interesuje mnie XSR w wersji 900 i 700. Bardzo podoba mi się ten motocykl. Mam nadzieję, że doczekam jakiegoś sensownego materiału o nim na JEDNOŚLAD.pl
    Cały czas mam taką nadzieję, chociaż z artykułu (wywiadu, prezentacji) na artykuł… mniejszą. Przy życiu trzyma mnie jeszcze forum, bo czytać i oglądać na portalu nie bardzo jest co.
    I jest mi naprawdę przykro, że to napisałem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zobacz jeszcze
Close
Back to top button