Praca w branży motocyklowej. Suzuki Motors Warszawa poszukuje sprzedawcy

Suzuki Motors Warszawa, salon i serwis motocykli Suzuki poszukuje fajnej i energicznej osoby z pasją motocyklową do pracy w salonie.

Jeżeli tak jak my kochasz motocykle, ludzi, zwierzęta i cały świat zapraszamy do naszego zespołu.

Asystent(ka) sprzedaży motocykli nowych – opis stanowiska:

  • wsparcie sprzedaży motocykli i akcesoriów motocyklowych oraz części eksploatacyjnych
  • dbanie o ekspozycję towarów i estetykę salonu
  • udział w planowaniu i organizacji działań promocyjno-sprzedażowych
  • obsługa zamówień i magazynu

Wymagania:

  • zainteresowanej branżą motocyklową i motocyklami (warunek konieczny)
  • potrafiącej i chcącej rozmawiać z klientami
  • komunikatywnej, dokładnej, dobrze zorganizowanej oraz zaangażowanej
  • dyspozycyjnej

Oferta:

  • stałą pracę w atrakcyjnej i prestiżowej branży
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać na adres: [email protected]

[trending]

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.