Poznaliśmy nowy motocykl Zipp Pro XT 1250 na prawo jazdy B

Zipp Pro XT 1250 – wbrew nazwie jest motocyklem 125, do którego prowadzenia wystarczy jedynie prawo jazdy B. Posiada bowiem silnik o pojemności 125 i mnóstwo sportowych aspiracji.

Te widać głównie w stylistyce jednośladu. Odważne linie, jaskrawe malowanie i dojrzałe brzmienie sprawiają, że Zipp Pro XT 1250 może być ciekawą propozycją dla początkujących motocyklistów. Znajdziecie tutaj umiarkowaną masę własną, optymalne wyważenie i tradycyjną, manualną skrzynię biegów. Zipp Pro XT 1250 może być dobrym kandydatem dla aspirujących do grona motocyklistów.

Damian Śmigielski, Jednoślad.pl. Jeszcze jedna nowość na stoisku Zippa. To jest Pro XT 1250, ale niech z was nie zwiedzie te 1250. Pojemność to oczywiście 125 cm3. Maszyna, która aspiruje do miana sportowych. Oczywiście przy tej pojemności nie możemy oczekiwać nieprawdopodobnych osiągów, ale 9 dych pójdzie na pewno. Bardzo ładna stylizacja, kolorystyka. Coś wam przypomina ten kolor? Bo mnie dosyć mocno. Mam nadzieję, że na nim pojeżdżę. Subskrybujcie nasz kanał na YouTube, wpadajcie na Facebooka i portal jednoślad.pl

Leszek Śledziński

Emerytowany dziennikarz motoryzacyjny portalu Jednoślad.pl

Inne publikacje na ten temat:

3 opinii

  1. Czy to nie jest aby ten model, którego ^nóżkę^ (czy raczej finezyjnie zamontowany i ukryty czujnik położenia podpory bocznej) tak obśmialiśmy po wystawie w Warszawie…?
    Zanim ZIPP postawi przed naszymi oczami litra, to sobie jeszcze trochę poczekamy :-)))

  2. W 2008 Lifan concept miał na litra ale [chyba] do produkcji nie wszedł jak i bliźniaczy 650.
    [img]http://i1258.photobucket.com/albums/ii531/nomadjoe74/Lifan-Road-Concept-01.jpg[/img]
    [img]http://i1258.photobucket.com/albums/ii531/nomadjoe74/Lifan-Road-Concept-02.jpg[/img]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button