Podsumowanie Sezonu motocyklowego 2010: Wariator Odc. 16

Pogoda zdecydowanie zaczyna wprowadzać zimową atmosferę. Za niedługo nasze skutery powędrują w miejsca zimowego snu. Dziś w Wariatorze Skuterowo.com o miłości do jednośladów, która nie trwa tylko w sezonie, ale przez cały rok. Jednak nie tylko o tym. To też dobra pora na podsumowanie ostatnich wydarzeń i nieco o tym, co w najbliższych tygodniach.

[display_podcast]

Dziś w programie: Podsumowujemy sezon 2010 w Skuterowo.com.

Jeśli mowa o sezonie 2010 to warto wspomnieć, że ten został oficjalnie zakończony jakiś czas temu w Skuterlandzie na Modlińskiej. Tam właśnie miało miejsce duże wasze skuterowe zgromadzenie, bardzo fajna impreza podczas to której wspólnie piekliśmy kiełbaski, długo rozmawialiśmy swoich sprzętach, rozdawaliśmy nagrody i słuchaliśmy bardzo fajnej muzyki. Dziękuję wszystkim, którzy tam się licznie zgromadzili wraz ze swoimi sprzętami. Jednocześnie muszę powiedzieć, że powoli tak przykro się robi patrząc na termometr i patrząc na to co dzieję się za naszymi oknami. To jest nieuchronny znak, że jeszcze trochę i niestety będzie trzeba chować nasze garażu. A o tym w jaki sposób będzie można sobie sezon będziemy mówić już wkrótce na Skuterowo.com. Pokażemy wam parę fajnych rozwiązań i parę fajnych gadżetów, które zwiększają komfort podróży w niskiej temperaturze i przede wszystkim wasze bezpieczeństwo, które zawsze jest na pierwszym miejscu i na które to kładziemy szczególny nacisk. Odnośnie podsumować sezonu 2010 warto wspomnieć, że na podstawie niezależnych badań, które zostały przeprowadzone na zlecenie Skuterowo.com okazało się, że w tym momencie, ten serwis jest najpopularniejszym branżowym w Polsce, najpopularniejszym serwisem skuterowym w naszym kraju i myślę, że o tym warto mówić, zwłaszcza w tym kontekście, że gdyby nie użytkownicy, gdyby nie internauci ten sukces z pewnością nie byłby osiągnięty. Jeżeli chodzi o badania – w nich główną rolę odgrywało kilka czynników. Po pierwsze – ilość odsłon, po drugie – dynamika wzrostu zarejestrowanych użytkowników, po trzecie – ilość kontentum nagromadzanego od początku, od pierwszego dnia funkcjonowania tego serwisu oraz dynamika tworzenia kontentum przez użytkowników. Oczywiście trzeba za każdym razem wspominać o tym, że gdyby nie użytkownicy, nie internauci z pewnością te liczby wyglądałyby zupełnie inaczej i myślę, że to wszystko jest dobrą puentą do zakończenia dzisiejszego programu, ale to oczywiście podsumowanie nie jest zarazem wyrazem tego ... hmm ... ładnie się zrymowało ... że Skuterowo.com w jakikolwiek sposób kończy sezon, że zmniejszy się aktywność tego serwisu przez najbliższe miesiące ... nie ... społeczność skuterowa trwa przez cały rok, wraz ze schowaniem skutera do garażu nie przestajemy myśleć o naszej mentalności, naszych preferencjach, o naszym nastawieniu do jednośladów, miłość do tych pojazdów trwa przez cały rok, a nie tylko w trakcie sezonu o czym zapomina wiele serwisów internetowych. My nie popełniamy tego błędy i jesteśmy aktywni przez cały rok i tak będzie podczas tej zimy. Dzięki.

Inne publikacje na ten temat:

5 opinii

  1. No właśnie było słyszalne ale w niczym nie ujęło jakości materiałowi. Ciebie też dopadło? U mnie w otoczeniu wszystkich. Ja sam na lewe ucho mniej słyszę.
    Ale ten sezon był dla mnie super, bo dorobiłem się pierwszego własnego skutera. Więc dobrze jest!

  2. Fajnie , fajnie. Zyczmy sobie w nastepnym roku w/w wzrostu i oby uzytkownicy sie utrzymali bo to jest najwazniejsze w branzy handlowej –> spolecznosciowej.

    Pozdrawiam Scuterowo.com i wszystkich Uzytkownikow / Przyjaciol.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button