Podsumowanie Sezonu motocyklowego 2010: Wariator Odc. 16

Pogoda zdecydowanie zaczyna wprowadzać zimową atmosferę. Za niedługo nasze skutery powędrują w miejsca zimowego snu. Dziś w Wariatorze Skuterowo.com o miłości do jednośladów, która nie trwa tylko w sezonie, ale przez cały rok. Jednak nie tylko o tym. To też dobra pora na podsumowanie ostatnich wydarzeń i nieco o tym, co w najbliższych tygodniach.

[display_podcast]

Dziś w programie: Podsumowujemy sezon 2010 w Skuterowo.com.

Jeśli mowa o sezonie 2010 to warto wspomnieć, że ten został oficjalnie zakończony jakiś czas temu w Skuterlandzie na Modlińskiej. Tam właśnie miało miejsce duże wasze skuterowe zgromadzenie, bardzo fajna impreza podczas to której wspólnie piekliśmy kiełbaski, długo rozmawialiśmy swoich sprzętach, rozdawaliśmy nagrody i słuchaliśmy bardzo fajnej muzyki. Dziękuję wszystkim, którzy tam się licznie zgromadzili wraz ze swoimi sprzętami. Jednocześnie muszę powiedzieć, że powoli tak przykro się robi patrząc na termometr i patrząc na to co dzieję się za naszymi oknami. To jest nieuchronny znak, że jeszcze trochę i niestety będzie trzeba chować nasze garażu. A o tym w jaki sposób będzie można sobie sezon będziemy mówić już wkrótce na Skuterowo.com. Pokażemy wam parę fajnych rozwiązań i parę fajnych gadżetów, które zwiększają komfort podróży w niskiej temperaturze i przede wszystkim wasze bezpieczeństwo, które zawsze jest na pierwszym miejscu i na które to kładziemy szczególny nacisk. Odnośnie podsumować sezonu 2010 warto wspomnieć, że na podstawie niezależnych badań, które zostały przeprowadzone na zlecenie Skuterowo.com okazało się, że w tym momencie, ten serwis jest najpopularniejszym branżowym w Polsce, najpopularniejszym serwisem skuterowym w naszym kraju i myślę, że o tym warto mówić, zwłaszcza w tym kontekście, że gdyby nie użytkownicy, gdyby nie internauci ten sukces z pewnością nie byłby osiągnięty. Jeżeli chodzi o badania – w nich główną rolę odgrywało kilka czynników. Po pierwsze – ilość odsłon, po drugie – dynamika wzrostu zarejestrowanych użytkowników, po trzecie – ilość kontentum nagromadzanego od początku, od pierwszego dnia funkcjonowania tego serwisu oraz dynamika tworzenia kontentum przez użytkowników. Oczywiście trzeba za każdym razem wspominać o tym, że gdyby nie użytkownicy, nie internauci z pewnością te liczby wyglądałyby zupełnie inaczej i myślę, że to wszystko jest dobrą puentą do zakończenia dzisiejszego programu, ale to oczywiście podsumowanie nie jest zarazem wyrazem tego … hmm … ładnie się zrymowało … że Skuterowo.com w jakikolwiek sposób kończy sezon, że zmniejszy się aktywność tego serwisu przez najbliższe miesiące … nie … społeczność skuterowa trwa przez cały rok, wraz ze schowaniem skutera do garażu nie przestajemy myśleć o naszej mentalności, naszych preferencjach, o naszym nastawieniu do jednośladów, miłość do tych pojazdów trwa przez cały rok, a nie tylko w trakcie sezonu o czym zapomina wiele serwisów internetowych. My nie popełniamy tego błędy i jesteśmy aktywni przez cały rok i tak będzie podczas tej zimy. Dzięki.

Leszek Śledziński

Emerytowany dziennikarz motoryzacyjny portalu Jednoślad.pl

5 opinii

  1. No właśnie było słyszalne ale w niczym nie ujęło jakości materiałowi. Ciebie też dopadło? U mnie w otoczeniu wszystkich. Ja sam na lewe ucho mniej słyszę.
    Ale ten sezon był dla mnie super, bo dorobiłem się pierwszego własnego skutera. Więc dobrze jest!

  2. Fajnie , fajnie. Zyczmy sobie w nastepnym roku w/w wzrostu i oby uzytkownicy sie utrzymali bo to jest najwazniejsze w branzy handlowej –> spolecznosciowej.

    Pozdrawiam Scuterowo.com i wszystkich Uzytkownikow / Przyjaciol.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button