Piaggio MP3 300 oraz MP3 500 dostępne z jesiennym zestawem w cenie

Złota polska jesień potrafi być piękna. Gdy jednak temperatury spadają, a za oknem pojawia się deszczowa pogoda, wielu motocyklistów i użytkowników skuterów niechętnie skłania swe spojrzenia w stronę samochodów i wizji stania w korku. Okazuje się, że całkowicie niepotrzebnie, bo wystarczy zadbać o kilka patentów, by wykorzystać sezon do maksimum.

Zbliżająca się plucha i pogorszenie pogody spowodowane nadejściem jesieni nie musi wcale oznaczać końca sezonu na przyjemne pokonywanie korków czy weekendowe wypady za miasto.

Piaggio MP3 to nadal idealna alternatywa dla samochodu oraz jednośladu, bo dzięki takim systemom jak ABS oraz ASR (kontrola trakcji), które znajdują się w wyposażeniu standardowym, możesz czuć się bezpiecznie nawet przy gorszej przyczepności asfaltu. Jesienne liście czy kałuże nie muszą stanowić problemu!

Co więcej Piaggio MP3 ma 3 koła, a to oznacza zwiększoną stabilność, która przydaje sie szczególnie o tej porze roku. Nie musisz także wyciągać nogi spod ciepłego koca stając pod światłami. Koca? Tak, teraz kupując Piaggio MP3 300 lub Piaggio MP3 500, dostaniesz dedykowany motokoc oraz mufki, które świetnie ochronią Twoje nogi i dłonie przed chłodem i wilgocią. Komfort termiczny będzie zapewniony.

Warto zajrzeć do najbliższego dealera Piaggio lub odwiedzić stronę www.piaggio-polsk.pal i zapoznać się z tym 3-kołowym pogromcą jesiennych korków.

Warto także pamiętać, że Piaggio MP3 można prowadzić posiadając prawo jazdy kat. B, niezależnie od tego czy jest to wersja 300 czy 500.

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button