Aktualnie czytasz:
Odpowiedz na pytanie, zgarnij gadżety Kymco

Skuterowo.com wraz z Motor-Land, przedstawicielem Kymco Polska przygotowało niespodziankę. 5 zestawów gadżetów sygnowanych logo tajwańskiego producenta...

Uzupełnij poniższy formularz i odpowiedz na pytanie konkursowe, na które odpowiedź najdziesz w teście wideo Kymco Xciting R 500. Dla 5 pierwszych osób, które prawidłowo rozwiążą zagadkę przygotowaliśmy zestawy gadżetów z bagażnika testowanego egzemplarza. Są to między innymi koszulki, breloki i czapki z logo Kymco.

[contact-form-7 id="16098" title="Kymco"]

Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń. Wkrótce następna szansa na prezenty od Skuterowo.com. Zarejestruj się, by otrzymać informacje o kolejnych niespodziankach.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Laureaci zabawy: Iwona Garboś, Patryk Baranek, Radek Kiłyk, Amadeusz Arak, Konrad Grzybowski.

Regulamin:
1. Fundatorem nagród jest Motor-Land, wyłączny przedstawiciel marki Kymco w Polsce.
2. Organizatorem zabawy jest Skuterowo.com c/o SDPS OnAir! Sender.
3. Nagrodami w zabawie są: 5 zestawów gadżetów sygnowanych logo Kymco.
4. Laureatami zostanie 5 pierwszych osób poprawnie uzupełniających podany w publikacji formularz, prawidłowo odpowiadając na pytanie.
5. O wygranej Organizator powiadomi uczestnika poprzez stronę konkursową w terminie 24 h od momentu jej rozpowszechnienia.
6. Podanie nieprawdziwych/błędnych danych skutkuje anulowaniem wygranej.
7. Nagrody zostaną przesłane do Laureatów za pośrednictwem Poczty Polskiej w terminie do 14 dni roboczych od chwili potwierdzenia wygranej.
5. Każdy użytkownik może tylko raz wziąć udział w zabawie. Próba przesłania więcej, niż jednego zgłoszenia wyklucza uczestnika z losowania. Skuterowo.com ma prawo do przechowywania adresów IP w celu kontrolowania prawidłowego przebiegu zabawy.
6. Przesłane dane zostaną wykorzystane jedynie w celu realizacji konkursu. Ich administratorem jest Skuterowo.com. Podanie danych jest dobrowolne. Podanie nieprawdziwych danych może skutkować anulacją ewentualnej wygranej.
7. Użytkownik biorący udział w konkursie, w razie wygranej zgadza się na publikację swojego imienia i nazwiska w ramach Serwisu Skuterowo.com.
8. Uczestnikami Konkursu nie mogą być pracownicy Organizatorów lub Fundatora, a także członkowie ich rodzin,osoby najbliższe oraz osoby będące laureatami poprzednich edycji konkursu Skuterowo.com, których finał miał miejsce co najmniej 6 miesięcy od daty tejże publikacji.
9. Uczestnik Konkursu potwierdza, że wyraża zgodę na zasady Zabawy zawarte w Regulaminie oraz podporządkowuje się jego postanowieniom.
10. Organizatorzy mają prawo w każdym momencie trwania Zabawy wykluczyć z udziału w nim Uczestnika Konkursu, w szczególności odmówić mu przyznania nagrody, jeżeli podjął w stosunku do niego uzasadnione podejrzenie działalności sprzecznej z Regulaminem.
11. W sprawach nieuregulowanych Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Fot.: Skuterowo.com
Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%
23 Komentarze
1 2 3
 • Zdjęcie profilowe madi
  20 maja 2012 at 22:27

  udało się :)))

 • Zdjęcie profilowe clsamg63
  21 maja 2012 at 00:08

  dokładnie tak.
  konkurs “kto pierwszy”… hah. powodzenia.

  @marcinek 0915… ochłoń i zejdź na ziemię i nie jeździj po nikim, bo nie o to tu chodzi.

  jesteś fanatykiem skuterowo.com, to bądź na swój sposób, nie wpier…aj się w działalność Hugo bo akurat on na skuterowo.com dużo działał/działa!

  poza tym jakoś Cie nie widziałem na imprezach skuterowo “fanatyku”

 • Zdjęcie profilowe madi
  5 czerwca 2012 at 20:40

  dziś dotarły gadżety, kurierem 🙂 wielkie dzięki 🙂