BMW Motorrad
Aktualnie czytasz:
Nowy motocykl BMW F 900 R już w salonach
0

Tegoroczna nowość BMW, czyli zupełnie nowy roadster F 900 R trafił już do salonów dealerskich marki w całym kraju. 

Nowy niemiecki naked wprowadził powiew świeżości w klasie średniej. Powiększona pojemność, poprawione parametry i zupełnie nowy design, to obecnie klasa sama w sobie.
Ten motocykl zdaje się zrywać z tym co do tej pory oferowała seria rzędowych roadsterów w średniej klasie. Nowa rama, nowe podzespoły wysokiej klasy, ciekawe wyposażenie standardowe i bardzo bogata lista opcji, która pozwoli całkowicie spersonalizować ten motocykl.

Już sam wygląd tej maszyny sprawia, że aż chce się przełożyć nogę nad siedzeniem i sprawdzić jego obietnice. A jest ich sporo, bo producent obiecuje niespotykaną dotąd intuicyjność prowadzenia oraz precyzję, które pozwalają na całkowicie bezstresowe czerpanie jeszcze większej radości z jazdy.

BMW F 900 R jest dostępny w podstawowej wersji w cenie 39 tys zł, co stanowi bardzo ciekawą ofertę i sprawia, że nowy roadster wypada bardzo konkurencyjnie na tle innych ofert na rynku.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.


Nie ma jednak co doktoryzować się nad danymi technicznymi, pięknymi zdjęciami, czy filmami z jego udziałem, gdy można już zobaczyć go na żywo, poznać na miejscu wszystkie szczegóły konstrukcji i przymierzyć się do jego dopracowanej geometrii.

Najbliższy salon dealerski BMW znajdziesz na stronie www.bmw-motorrad.pl 

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Będąc już na miejscu nie zapomnijcie  zapisać się na jazdę testową nowym BMW F 900 R.
My już jesteśmy zapisani!

Jaka jest Twoja reakcja?
100%
0%
0%