Nowy motocykl BMW F 900 R już w salonach

Tegoroczna nowość BMW, czyli zupełnie nowy roadster F 900 R trafił już do salonów dealerskich marki w całym kraju. 

Nowy niemiecki naked wprowadził powiew świeżości w klasie średniej. Powiększona pojemność, poprawione parametry i zupełnie nowy design, to obecnie klasa sama w sobie.
Ten motocykl zdaje się zrywać z tym co do tej pory oferowała seria rzędowych roadsterów w średniej klasie. Nowa rama, nowe podzespoły wysokiej klasy, ciekawe wyposażenie standardowe i bardzo bogata lista opcji, która pozwoli całkowicie spersonalizować ten motocykl.

Już sam wygląd tej maszyny sprawia, że aż chce się przełożyć nogę nad siedzeniem i sprawdzić jego obietnice. A jest ich sporo, bo producent obiecuje niespotykaną dotąd intuicyjność prowadzenia oraz precyzję, które pozwalają na całkowicie bezstresowe czerpanie jeszcze większej radości z jazdy.

BMW F 900 R jest dostępny w podstawowej wersji w cenie 39 tys zł, co stanowi bardzo ciekawą ofertę i sprawia, że nowy roadster wypada bardzo konkurencyjnie na tle innych ofert na rynku.

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement


Nie ma jednak co doktoryzować się nad danymi technicznymi, pięknymi zdjęciami, czy filmami z jego udziałem, gdy można już zobaczyć go na żywo, poznać na miejscu wszystkie szczegóły konstrukcji i przymierzyć się do jego dopracowanej geometrii.

Najbliższy salon dealerski BMW znajdziesz na stronie www.bmw-motorrad.pl 

Inne publikacje na ten temat:

Będąc już na miejscu nie zapomnijcie  zapisać się na jazdę testową nowym BMW F 900 R.
My już jesteśmy zapisani!

[trending]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button