BMW Motorrad
Aktualnie czytasz:
Nowy motocykl BMW F 900 R już w salonach
0

Tegoroczna nowość BMW, czyli zupełnie nowy roadster F 900 R trafił już do salonów dealerskich marki w całym kraju. 

Nowy niemiecki naked wprowadził powiew świeżości w klasie średniej. Powiększona pojemność, poprawione parametry i zupełnie nowy design, to obecnie klasa sama w sobie.
Ten motocykl zdaje się zrywać z tym co do tej pory oferowała seria rzędowych roadsterów w średniej klasie. Nowa rama, nowe podzespoły wysokiej klasy, ciekawe wyposażenie standardowe i bardzo bogata lista opcji, która pozwoli całkowicie spersonalizować ten motocykl.

Już sam wygląd tej maszyny sprawia, że aż chce się przełożyć nogę nad siedzeniem i sprawdzić jego obietnice. A jest ich sporo, bo producent obiecuje niespotykaną dotąd intuicyjność prowadzenia oraz precyzję, które pozwalają na całkowicie bezstresowe czerpanie jeszcze większej radości z jazdy.

BMW F 900 R jest dostępny w podstawowej wersji w cenie 39 tys zł, co stanowi bardzo ciekawą ofertę i sprawia, że nowy roadster wypada bardzo konkurencyjnie na tle innych ofert na rynku.

 
Czytaj
REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.


Nie ma jednak co doktoryzować się nad danymi technicznymi, pięknymi zdjęciami, czy filmami z jego udziałem, gdy można już zobaczyć go na żywo, poznać na miejscu wszystkie szczegóły konstrukcji i przymierzyć się do jego dopracowanej geometrii.

Najbliższy salon dealerski BMW znajdziesz na stronie www.bmw-motorrad.pl 

 
Czytaj
REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.

Będąc już na miejscu nie zapomnijcie  zapisać się na jazdę testową nowym BMW F 900 R.
My już jesteśmy zapisani!

Jaka jest Twoja reakcja?
100%
0%
0%