Niezwykłe Bałkany Prokopa. Niezwykły serial już niebawem w TV! Zobacz zwiastun

O tym jak niezwykłe są podróże motocyklowe wie każdy kto, choć raz zanurzył się w motocyklowej przygodzie i wyruszył przed siebie w nieznane. Do grupy wiedzącej o co chodzi w podróżach motocyklowych dołączył Marcin Prokop i jego brat Bebek, którzy wskoczyli na Triumphy Tigery 1200 i ruszyli na Bałkany w poszukiwaniu przygód. Premiera pierwszego odcinka już w poniedziałek, tymczasem zapraszamy Was do obejrzenia zwiastunu serii „Niezwykłe Bałkany Prokopa”.

Marcin Prokop to jedna z najbardziej znanych person telewizji TVN i ogromnie nas cieszy, że tym razem zamienił samochód na motocykl i zaprezentuje szerszemu gronu odbiorców podróże motocyklowe. Jak wiadomo, promocji motocykli nigdy dość, dlatego tym bardziej cieszy nas fakt, że już za parę dni zostanie wyemitowany pierwszy odcinek serii ” Niezwykłe Bałkany Prokopa”.

Niezwykłe Bałkany Prokopa. Premiera już w poniedziałek

Bałkany to jeden z najpopularniejszych kierunków wpraw motocyklowych. Wpływ na to ma kilka aspektów. Po pierwsze, to bardzo różnorodny region, po drugie podzielony jest na wiele państw, po trzecie nie jest daleko od Polski, co sprawia, że nie musimy poświęcać wielu dni na dojechanie na miejsce, a po prostu cieszyć się przygodą. To nie koniec zalet podróżowania po Bałkanach, ponieważ musimy pamiętać, że czekają nas tam niesamowite widoki, wspaniałe trasy i świetni ludzie – potwierdzi to każdy, kto choć raz odwiedził Czarnogórę, Chorwację, Bośnie i Hercegowinę oraz Albanie. Marcin Prokop chce pokazać je z niecodziennej perspektywy – z jednej strony jest on bowiem doświadczonym podróżnikiem i dziennikarzem, a z drugiej nadal dość świeżym, ale zapalonym motocyklistą. W Bałkańskiej podróży Marcinowi Prokopowi towarzyszył jego brat Sebastian „Bebek” Prokop, znany widzom TVN z poprzedniej serii pt. „Niezwykłe Stany Prokopa”. Co ciekawe podróż przez Bałkany była pierwszą tak długą wyprawą motocyklową braci Prokop.

Ekipa wyruszyła na trasę na motocyklach Triumph Tiger 1200NAS Analytics TAG, które w ostatnim czasie zostały mocno odświeżone i aż prosiły się o taką wyprawę. Więcej już niebawem w TVN – premiera pierwszego odcinka już w poniedziałek!

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News

Czytaj dalej

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button