Nawet Maserak jeździ skuterem. Poważnie

Rafał Maserak przesiadł się na skuter, żeby walczyć z warszawskimi korkami. Podejrzane?

Oczywiście, że podejrzane. Gdy koleżanka Maseraka z Tańca z Gwiazdami, Włoszka Monica Mariotti, tłumaczy p. Rafałowi jak regulować szybę w nowej Vespie, zupełnie przypadkiem w okolicy pojawia się profesjonalny fotograf by wszystko uwiecznić. No, a jak już jest fotograf to trzeba też trochę się pouśmiechać i pomachać rękoma – ot taki odruch.

Spotkałem taką Włoszkę, która ma dużo energii, jest uśmiechnięta i pozytywna, więc stwierdziłem, że skuter będzie idealny, byśmy mogli podróżować sobie po Warszawie z punktu A do punktu B, czyli ze studia tanecznego do telewizyjnego – mówi Faktowi Rafał Maserak.

Tutaj nie da się ukryć, że p. Maserak ma rację i w warszawskiej aglomeracji rzeczywiście najszybciej można przemieścić się skuterem. A że musi to być zupełnie przypadkowy, stylowy skuter – to padło na Vespę. Nie da się ukryć, że Vespa nieźle to rozegrała.

Ok, kończę już podśmiechujki. Prawda jest taka, że bez względu na to czy to produkt placement czy nie – im więcej “gwiazd” na skuterach i jednośladach, tym lepiej dla nas – szarych motocyklistów. Bo jak lepiej ocieplać wizerunek motocyklisty? Oczywiście, można to też robić źle:

https://youtu.be/j8yTj7K8Lhs

Foto: Aleksander Majdański @ Fakt.pl

1 opinia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button