Motor Show Poznań 2017: co nowego przygotował Junak?

Podczas poznańskiej imprezy z bliska będziemy mogli oglądnąć najnowsze motocykle z oferty Junaka. Wśród nich najwięcej nowych modeli w gamie 125-ek.

Targi Motor Show Poznań 2017 ruszają już 6. kwietnia w halach wystawienniczych MTP w Poznaniu. Obok samochodów, camperów i łodzi znalazło się miejsce także na motocykle. Jednym z marek obecnych na miejscu będzie Junak, który w tym roku pokaże kilka nowych modeli. Najmocniej promowane są nowe 125-ki.

Junak 125 Racer i 125 RZ

Napędzane wyposażoną we wtrysk paliwa (i spełniającą normy emisji spalin Euro 4) jednostką napędową modele 125 Racer i 125 RZ ponoć cechują się przyzwoitymi osiągami. Za takim stanem rzeczy stać ma 10,8 KM i masa na poziomie 115 kg. Obydwa Junaki pozycjonowane są nieco niżej niż popularny RS, stąd cena zaczynająca się na 5999 zł za nieco bardziej klasycznie wyglądający 125 RZ i kończą na 6199 zł na modelu Racer. To blisko 2000 zł mniej niż RS.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Inną nowością ma być następca ultra-popularnego w Polsce modelu 121. Nowy 121 FL przeszedł lifting dostosowujący go do norm emisji spalin Euro 4 (obowiązkowych od 2017 roku). Inne są felgi, układ wydechowy i przednia lampa. Lampa i kierunkowskazy wykonano w technologii LED. Cena to 6099 zł.

Na sam koniec wyglądający prawie jak, eghm, H-D Sportster model M12 Vintage. Pewnikiem także do zobaczenia na targach w Poznaniu.

50-ki Junaka

Nowością w tegorocznej ofercie będzie Junak 905 i to jedyna premiera w tej klasie pojemnościowej. Niestety, zabrakło także nowinek jeśli chodzi o dużych rozmiarów motocykle. A szkoda…

Tak czy inaczej stoisko Junaka znajdziecie na targach Motor Show Poznań 2017. Już za niecałe dwa tygodnie w Poznaniu. Więcej informacji o targach znajdziecie na stronie organizatora http://www.motorshow.pl/pl/.

Inne publikacje na ten temat:

2 opinii

  1. Nie rozumiem polityki Junaka, wg informacji na stronie ceny motocykli z rocznika 2016 mają cenę wyższą niż ta, która obowiązywała w 2016. Czyżby importerowi tak bardzo spodobały się te motocykle, że nie chce ich sprzedawać?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button