Motocykle i skutery 125: Poznaj nowości w ofercie marki Barton Motors

Wiele dzieje się w tym sezonie na rynku jednośladów 125 ccm, którymi można podróżować na prawo jazdy B. Informowaliśmy już wcześniej o nowościach 2015 marki Barton Motors – tym razem prezentujemy pełną gamę motocykli na prawo jazdy B, którą oferuje w tym roku Barton. Może znajdziecie tu coś dla siebie.

Barton Classic 125

Barton Classic 125

Classic to pierwszy od kilku lat chopper 125 cm3 w ofercie Barton Motors. To dojrzale wyglądający czterosuw o mocy 11 KM i wadze 125 kg. Producent podkreśla, że jego główny atut to silnik wyposażony w wałek wyrówoważający, niwelujący drgania, które są zmorą podobnych konstrukcji przy wyższych obrotach.
Wygląd motocykla jest przyjemny – nie razi zbędnymi detalami i niepraktycznymi gadżetami. Dostępny w kolorze czarnym i wiśniowym. Wygodna kanapa i pozycja jazdy, klasyczny reflektor i obowiązkowy w tego typu modelach wspornik kufra – wszystko podkreśla, że jest to motocykl dla lubiących przemierzanie kolejnych kilometrów i czerpanie z tego jak najwięcej przyjemności.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

Barton N 125

Barton N125

N125 to dynamiczny neked, na którego stawia w tym roku Barton. 10,50 KM i stosunkowo niewielka waga sprawia, że jest zwinny i dynamiczny. Dobrze składa się na zakrętach i szybko reaguje na hamowanie. Wyglądem nie szokuje, ale pokazuje pazur. Dostępny jest w agresywnych, żywych kolorach: niebieski, czerwony i żółty oraz (klasycznie) w czarnym. Podczas „testów sprawnościowych” N wypadł na 4 z wielkim plusem. Fajna propozycja dla młodych energicznych osób, które szukają czegoś na początek swojej przygody na jednośladach o pojemności 125cm3

Barton TZ 125

Barton TZ 125

Klasyczny motocykl w przystępnej cenie. Jeśli nie masz dużo środków, a chcesz kupić coś nowego i z gwarancją, to ciężko znaleźć atrakcyjniejszego. Moc silnika to przyzwoite 10,22 KM, masa to ledwie 106 kg, więc jest idealny do zwinnej jazdy po mieście. W kwestii designu przedstawia się prosto – klasyczny neked bike z dopracowanym malowaniem. Dostępny w kolorze czerwonym, niebieskim, białym i czarnym. Cena to 3 999 PLN.

Barton Falcon 125

Barton Falcon 125

Falcon to od wielu lat popisowy model Barton Motors i jest sukcesywnie ulepszany, żeby zachować to miano. W tym roku – jak już pisaliśmy – producent wyposaża go w hamulce hydrauliczne z przodu i z tyłu, ledy w lampach przednich i zapewnia kilka poprawek wizualnych, dzięki czemu zdaje się być bardziej dynamiczny. Falcon 125 to duży skuter o mocy 7,7 KM. Stała pozostaje kolorystyka: limonkowy zielony i czarny mat z akcentami kolorystycznymi. Cena to 4 890 PLN i mimo że może wydawać się drogo, to jest to cena odpowiednia do jakości, jaka za nią idzie.

Barton Huragan 125

Barton Huragan 125

Huragan 125 to, podobnie jak Falcon, popularny i duży skuter miejski w świetnej cenie. Klasyczny design, 7,42 KM w czterosuwowym silniku i wygoda jazdy czynią go praktyczną maszyną dla szukających sprawnego zastępstwa dla komunikacji miejskiej lub samochodu.

Skuterowo.com

Najnowsze testy, opinie, porady. Oficjalny profil redaktorów portalu Skuterowo.com.

Inne publikacje na ten temat:

3 opinii

  1. Ten Classic to chyba ich najlepsze żelazo, kilka razy widziałem go pod galeriami czy stojąc w puszce w korku. Prezentuje się bardzo ciekawie, do tego stopnia, że któregoś razu zapisałem sobie niewiele mówiącą mi nazwę, żeby poszukać informacji w internecie. Trochę byłem zdziwiony, że to 125, a jeszcze bardziej, że kosztuje ledwo 5 tysięcy. Gdybym miał 10 lat mniej i dopiero zaczynał zajawkę w moto, pewnie ciułałbym kasę na takiego Classica, a następnie rwał na niego wszystkie koleżanki z liceum. Profeska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button