Aktualnie czytasz:
Motocykle elektryczne SuperSoco we Wrocławiu
1

Multibrandowy salon Motocykle Wrocław od 1 kwietnia tego roku oferuje swoim klientom jednoślady legendarnej amerykańskiej marki Indian, niezawodne motocykle Suzuki oraz prawdziwe dzieła włoskiej sztuki użytkowej – pojazdy marki MV Agusta. Szybkie zdobycie dużych udziałów w lokalnym rynku pozwoliło na rozwój dealera, co zaowocowało kolejną marką w jego portfolio, elektrycznymi motocyklami SuperSoco!

Dealer Motocykle Wrocław należy do spółki V Cruiser, która okazała się być bardzo skutecznym importerem pojazdów marki INDIAN. W dwa lata ugruntowała swoją pozycję na rynku i zaczęła rozwijać własną sieć salonów. Oprócz punktu we Wrocławiu, spółka posiada własne przedstawicielstwa także w Warszawie oraz Poznaniu.

Motocykle Wrocław stał się salonem odważnie wyznaczającym nowe trendy. Stawiając na dynamiczny rozwój, punkt od września tego roku oferuje swoim klientom także pojazdy elektryczne marki SuperSoco! Te ekologiczne, bezemisyjne, supernowoczesne motocykle są przyszłością miejskiej motoryzacji. Ciche, zaawansowane technologicznie, z wieloma rozwiązaniami zaczerpniętymi z torów wyścigowych (sportowe zawieszenie, kuty tylny wahacz, superwydajne hamulce), są idealnymi pojazdami z punktu widzenia pragmatyczno-ekologicznego podejścia do motocyklowej pasji. 

 
Czytaj
REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Na przykład model TC Max charakteryzuje się maksymalną mocą, umieszczonego centralnie, boschowskiego silnika, sięgającą 5000 Watów oraz momentem obrotowym sięgającym 180 Nm! Wystarcza to do rozpędzenia się, w niewyobrażalnym wręcz tempie, do prawie 100 km/h. Pojemność baterii pozwala na przejechanie 110 km, a czas jej „napełnienia” wynosi, przy opcji szybkiego ładowania, około 5h.

W ofercie SuperSoco dostępne są cztery modele: motocykle TS i TC oraz skuter Cux – do poruszania się którymi wystarczy jedynie prawo jazdy AM lub dowód osobisty oraz motocykl TC Max na prawo jazdy kat A1 lub kat. B (pod warunkiem posiadania jej dłużej niż 3 lata). Najtańszy w ofercie Cux, dostępny jest już za 11 600 zł, a za najdroższy model TC Max zapłacić trzeba 19 900 zł.

 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Na wyjątkowo bogatą ekspozycję dealera składa się kilkanaście pojazdów elektrycznych SuperSoco oraz trzy gotowe do jazdy pojazdy testowe. 

Motocykle marki SuperSoco idealnie domykają naszą ofertę – mówi Paweł Mierzwa, kierownik salonu Motocykle Wrocław. – Jakością wykonania dorównują oferowanym przez nas dotychczas produktom, jednocześnie dając zupełnie inne, niespotykane dotąd odczucia z jazdy. Najlepiej wpaść do naszego salonu, przejechać się motocyklami testowymi i przekonać się o tym osobiście – dodaje Mierzwa.

Pozostaje nam zatem bacznie śledzić rozwój dealerstwa Motocykle Wrocław, które rośnie na lidera dolnośląskiego rynku motocyklowego.

Więcej informacji na stronie nowego dealera pojazdów SuperSoco – Motocykle Wrocław

 

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
25%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
25%
Smutne
50%
  • rawla
    10 października 2019 at 20:33

    Cyt. „Motocykle marki SuperSoco idealnie domykają naszą ofertę – mówi Paweł Mierzwa, kierownik salonu Motocykle Wrocław.” Być może, ale czy „idealnie domykają” oczekiwania klienta”