Kup motocykl BMW a pakiet naprawczy BMRI z ochroną na 5 lat otrzymasz w gratisie

Korzystaj z pakietów ochrony i ciesz się jazdą, BMW zajmie się resztą

W skrócie
  • Kup motocykl BMW w lutym i zyskaj 5 lat ochrony
  • Pakiety naprawcze BMW to spokój ducha i radość z jazdy na terenie całej Europy
  • W systemie BMRI możesz zyskać ochronę przed skutkami nieprzewidzianych usterek nawet rzez 5 lat od daty zakupu motocykla

Zakup motocykla BMW może okazać się jeszcze bardziej korzystny, gdy skorzystasz z promocji i otrzymasz dodatkowy pakiet naprawczy BMRI z 5-letnią ochroną. Oto jak to działa i jakie korzyści z tego płyną.

Każdy motocykl wymaga odpowiedniej opieki. Dotyczy to nie tylko dbania o jego wygląd, ale przede wszystkim o jego nienaganny stan techniczny. Oczywiście wizyta w serwisie, w celu dokonania przeglądu technicznego i niezbędnych wymian, to dodatkowe koszty utrzymania jednośladu. BMW Motorrad Polska doskonale to rozumie, dlatego przygotowało specjalne pakiety naprawcze BMRI dla wszystkich motocyklistów, którzy wybiorą motocykle z oferty marki i którym zależy na czerpaniu niczym niezmąconej radości z jazdy.

Co ważne, decydując się na zakup motocykla BMW do 28 lutego tego roku, otrzymasz 5 lat ochrony w ramach pakietu naprawczego BMRI. BMW Pakiety naprawcze

Pakiety ochrony BMW Motorrad: Jak to działa?
Celem pakietów zawartych w programie BMRI, czyli BMW Motorrad Repair Inclusive, jest zapewnienie spokoju ducha związanego z dodatkowymi kosztami utrzymania jednośladu. Pakiet naprawczy daje komfort skupienia się wyłącznie na tym co w motocyklach jest najważniejsze – jazda, relaks i poczucie wolności – także tej związanej z nieprzewidzianymi naprawami. Dzięki pakietom naprawczym BMW Motorrad, możesz cieszyć się pełną ochroną, nawet po okresie fabrycznej gwarancji, a dzięki możliwości wyboru, możesz wydłużyć ochronę o dodatkowy rok lub dwa, a nawet do pełnych 5 lat. BMW Pakiety naprawcze

BMW R 18 Classic już w salonach!

Pakiet Naprawczy BMRI z pozwoli unikać dodatkowych kosztów naprawy związanych z usterkami – łącznie do 5 lat i bez ograniczenia przebiegu.

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News

BMW standardowo dodaje 1 rok dodatkowej pogwarancyjnej ochrony w pakiecie naprawczym. Jednak teraz, tj. do 28 lutego 2021 roku, jeśli zdecydujesz się na zakup motocykla BMW, to pakiet naprawczy BMRI zostanie dla Ciebie dodatkowo rozszerzony o kolejne dwa lata, czyli do pełnych 5 lat ochrony bez ponoszenia kosztów. Oferta bezpłatnego przedłużenia pakietu ochrony o pakiet BMRI na 2 lata(jako dodatek do 2-letniej gwarancji standardowej i pakietu BMRI na rok) obowiązuje jedynie w przypadku zakupu i odbioru motocykla u biorących udział w promocji dealerów BMW Motorrad.

Wszelkie naprawy wykonywane w ramach pakietu naprawczego BMRI są dokonywane wyłącznie przy użyciu oryginalnych części BMW Motorrad i, co istotne zwłaszcza dla osób, które dużo podróżują, pakiety BMRI obowiązują we wszystkich krajach Europy.

Więcej informacji o dodatkowych usług znajdziesz na stronie www.bmw-motorrad.pl

 

 

 

Czytaj dalej

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button