Kup Benelli z rocznika 2022 i skorzystaj z dodatkowej wiosennej promocji

Informacja prasowa

W skrócie
  • W salonach dealerskich Benelli rusza wiosenna promocja związana z motocyklami z rocznika 2022
  • Przy zakupie motocykla możesz doposażyć się w wartościowe akcesoria korzystając ze specjalnych warunków

Co może ucieszyć bardziej niż nowy motocykl na wiosnę? Nic! No chyba, ze razem z motocyklem trafi do Ciebie gratisowe dodatki. Właśnie taka opcja pojawiła się w punktach dealerskich motocykli Benelli.

Jak to działa? Niezwykle prosto – do każdego zakupionego motocykla tej włoskiej marki, będzie można dobrać zestaw akcesoriów o wartości 444 zł za jedyną złotówkę. Oferta dotyczy pojazdów z rocznika 2022.

Dzięki temu możesz otrzymać jeszcze więcej radości przy zakupie nowego Benelli. Doposaż swój nowy motocykl w pokrowiec, kufer, szybę, zestaw do konserwacji napędu i wiele innych produktów. Wybór jest naprawdę spory.

Zacznij sezon z Benelli. Zrób to Odwiedzając swojego autoryzowanego dealera Benelli https://poland.benelli.com/dealers i weź udział w promocji!

 

Zasady promocji:

Promocja trwa w dniach 17 marca – 14 kwietnia.

Aby uczestniczyć w promocji dokonaj zakupu nowego motocykla Benelli z rocznika 2022 w autoryzowanym salonie polskiej sieci dealerskiej.

Wybierz akcesoria lub części ze sklepu www.motor-land.pl i podaj ich kody produktu przy rejestracji na stronie importera www.motor-land.com.pl/wiosnabenelli.
Do rejestracji będzie Ci także potrzebne zdjęcie / skan faktury zakupu oraz dowodu rejestracyjnego.

Poczekaj na dostawę za pośrednictwem kuriera. Zapłać złotówkę za każdy z produktów, który wybrałeś. Jeśli wartość wybranych produktów przekroczy kwotę 444 zł brutto, dopłacisz jedynie brakującą należność.

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button