Honda CRF1000L Africa Twin: Opis, Zdjęcia, Cena, Dane techniczne

Długo wyczekiwana premiera przez miłośników dwóch kółek w końcu zawitała i błyszczy jak nigdy. Od momentu zaprzestania produkcji wcześniejszego wcielenia Africa Twin, XRV 750, minął niekrótki okres (16 lat). Fani marki Honda doczekali się jednak nowości i mogą teraz podziwiać CRF1000L, motocykl dopracowany i spójny.

Africa Twin śmiało możemy nazwać uszosowionym motocyklem terenowym, jak to zrobił nasz redakcyjny kolega, Michał. To model, który zachwyca swoim wyglądem i kradnie spojrzenia przejeżdżając gdziekolwiek. Model wyróżnia wyprostowana pozycja za kierownicą, regulowane siedzenie i zawieszenie, duże, 21 calowe koło z przodu i 18 cali z tyłu,  ABS, który możemy w każdej chwili wyłączyć, czy kontrola trakcji. Duży plus za wagę oscylującą w granicach 230 kilogramów. To mało jak na gabaryty, pojemność i wyposażenie tego motocykla.

Jedynym minusem jest zbyt krótka owiewka, która przy prędkościach około 80 km/h zaczyna wprowadzać motocykl w nieprzyjemne drgania. Rozwiązaniem może być zastosowanie wyższej szyby. Problem wtedy z pewnością zniknie.

Honda CRF1000L Africa Twin : Cena

REKLAMA

Poznaj Suzuki Hayabusa. Maszyna doskonała powraca

Odkryj legendę na nowo. Suzuki Hayabusa powraca. Nowe wcielenie mechanicznej doskonałości. Doznania zarezerwowane dla najbardziej śmiałych. Odważysz się?

Advertisement

Cena katalogowa - 55 500 PLN

Honda CRF1000L Africa Twin : Dane techniczne

Dane techniczne: Honda CRF1000L Africa Twin
Marka Honda
Model CRF1000L Africa Twin
Pojemność 998 cm3
Chłodzenie Cieczą
Układ paliwowy Elektroniczny wtrysk paliwa
Hamulec przód / tył tarczowy / tarczowy
Moc maksymalna 95 KM przy 7500 obr/min
Zbiornik paliwa 18,8 l
Masa własna 232 kg

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button