Filip Chajzer testuje Kymco MyRoad 700: Poznaj opinie

Filip Chajzer testuje razem ze Skuterowo.com skuterowe bydle - Kymco MyRoad. Ten krążownik, wyposażony w silnik o pojemności 700 ccm nie tylko świetnie jeździ, ale również wygląda. Wkrótce poznacie w pełni nasze wspólne wrażenia z jazdy.

Znany prezenter postanowił sprawdzić możliwości tej maszyny podczas realizacji kilku materiałów telewizyjnych. To był idealny tor testowy dla Kymco MyRoad. Podsumowanie tego sprawdzianu poznacie już wkrótce w Skuterowo.com. Śledźcie nas uważnie, również na Facebooku!

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Inne publikacje na ten temat:

10 opinii

  1. Aha no i co z tego że mu pracę ojciec załatwił? (o ile faktycznie tak było)

    Nie rozumiem sensu takich komentarzy, pokazać się chciałeś?Swoje zdanie (prymitywne) zaprezentować?Oj chyba nie wyszło.

    Skoro ma ojca w TV to czemu miałby nie korzystać z tego?Bezsensu…

    Jeśli natomiast nie podoba Ci się artykuł, to lepszy napisz.A jak krytykujesz to trochę hmm delikatniej.

  2. Vezyr jeszcze usłyszysz o tym synalku tatusia bedzie z nim tak jak z zientarskim który zabił swojego kumpla pędząc przez Warszawe bo tatus mi załatwił robotke gowniarzowi a pozniej jeszcze niemal że zabrali mu prawko to wsiadł na skuter i potrącił pieszego, takim leszczom powinno się dożywotnio wystawiać zakaz wstępu na drogi!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button