Zgarnij prezenty na święta!

Skuterowo.com już w niedzielę, punktualnie od 20 będzie rozdawać świąteczne prezenty: Zdobądź kurtkę, rękawiczki, zabezpieczenia antykradzieżowe i gadżety.

Zadaniem dla Ciebie będzie wykazać się refleksem i uzupełnić krótki formularz konkursowy. Pierwsza dwudziestka zostanie nagrodzona wyjątkowymi prezentami, które na święta przytargał Święty na skuterze.

Fundatorzy nagród w świątecznej zabawie Skuterowo.com.
Fundatorzy nagród w świątecznej zabawie Skuterowo.com.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Inne publikacje na ten temat:

15 opinii

  1. Dlaczego tylko dla nowych? Każdy może w nim wziąć udział bez względu na to czy jest zarejestrowany czy nie. Plus jest taki, że zarejestrowani dostaną wcześniej „cynę” o której ruszy zabawa.
    A nagrody z poprzedniej zabawy z tego co wiem są już w drodze.

  2. ymmm to od kiedy zaczynamy świąteczną zabawę???korzystając z okazji WESOŁYCH ŚWIĄT DLA WSZYTKICH ZAREJESTROWANYCH I NIE ZAREJESTROWANYCH MIŁOŚNIKÓW SKUTERÓW I JAZDY NA MOTORKACH !!!!! pozdrawiam świątecznie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button