BMW HP4 RACE: Dane techniczne, cena i opinie

Jeżeli szukasz prawdziwych emocji i adrenaliny po przekręceniu manetki, właśnie ją znalazłeś. HP4 Race ze stajni BMW to sport w jego dosłownym znaczeniu. Idealnie sprawdzi się na torze wyścigowym zostawiając swoich rywali daleko w tyle.

Warto również wspomnieć o tym, że HP4 Race jest pierwszym na świecie motocyklem, którego rama i koła w pełni zostały wykonane z kompozytu węglowego, co mocno obniża jego finalną wagę i wpływa między innymi na przyśpieszenie. A jeśli o przyśpieszeniu mowa - propozycja od BMW pochwalić się może mocą wynoszącą 215 KM oraz sporym momentem obrotowym - 120 Nm przy 10 000 obr./min. Waga tego jednośladu to zaledwie 146 kilogramów!

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button