BMW G 310 GS: Dane techniczne, cena i opinie - Opinie, Forum i Dane Techniczne Jednoślad.pl

BMW G 310 GS: Dane techniczne, cena i opinie

Jeżeli szukasz odskoczni od dnia codziennego, nudnej, monotonnej pracy, G 310 GS jest w stanie zapewnić Ci emocje na najwyższym poziomie. Dynamiczna jednostka, czterosuw chłodzony cieczą z mocą 34 KM. To motocykl, z którym pokonasz zarówno tereny miejsce, korki, jak i mniej równą nawierzchnie.

Decydując się na BMW G 310 GS, decydujemy się nie tylko na motocykl, który przewiezie nas z punktu A do B. Tą maszyną wybieramy najwyższą jakość i pewność, że będąc daleko od domu, G 310 GS nas nie zawiedzie. Kolejnymi zaletami tej propozycji od BMW jest dwukanałowy układ ABS, czy chociażby bagażnik, który również jest częścią standardowego wyposażenia.

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Inne publikacje na ten temat:

2 opinii

  1. Mam ten sprzęt od marca tego roku – w zasadzie przyczepiłbym się do dwóch rzeczy : 1. Skrzynia biegów – czasami zapiąć jedynkę graniczy z cudem, szczególnie po dłuższej jeździe w korku. 2. Na trasie brakuje mocy. W mieście do 80km/h większość aut nie ma szans ale jak trzeba na trasie przyśpieszyć np. ze 110 do 130 km/h to motocykl już łapie zadyszkę. Teoretycznie rozpędza się do 150 km/h , ale jeszcze go do oporu nie cisnąłem, bo na dotarciu jest 🙂

  2. Niewielki zasięg na pełnym baku, Owiewka do wymiany, lekkość super w terenie ale na przelocie dalszym problematyczna.
    Światła w nocy pozostawiają wiele do rzyczenia. Przy okazji – ktoś wie jak się ustawia światła w tym GSie?
    k

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button