Aktualnie czytasz:
Benzer Bolt 50: Nowy Sportowiec od Benzera
10

Segment małych ścigaczy – motorowerów przez ostatnie lata znacznie się rozniósł. Wśród młodych istnieje już niemal moda na posiadanie takich dwóch kółek. Sprzedaż rośnie lawinowo, a kolejne marki pokazują swoje propozycje. Tak jak Benzer, który pokazał model Bolt 50.

Benzer Bolt 50 nawiązuje wyglądem to podobnych konstrukcji, takich jak Zipp Pro 50 czy Romet RR/RS. Tutaj jednak mamy do czynienia z nieco innym wyglądem przedniego i tylnego klosza. Ciekawe są detale – kierunkowskazy i światła pozycyjne w technologii LED.

Adrian Klęk, Benzer:  Model Bolt to nowa propozycja marki Benzer w sezonie 2013. Sportowa pięćdziesiątka. Myślę, że jest to bardzo dobry początek przygody motocyklowej. Myślę, że designersko jest ciekawą propozycją. Są takie rzeczy, które mogą się podobać – lampy ledowe w kierunkowskazach, w lampie głównej. Bardzo ciekawym elementem jest siedzenie, jak naprawdę w rasowym, sportowym motocyklu. Opony również są dosyć szerokie, także komfort jazdy powinien być naprawdę w porządku. Jest to pojazd, który został bardzo starannie sprawdzony pod względem jakościowym. Jest dostępny w dwóch kolorach – czarnym i  czerwonym, one są najbardziej atrakcyjne dla potencjalnych nabywców takiego modelu.

Benzer Bolt 50 4T, dane techniczne:
Dane techniczne: Wymiary: 2030mm x 720mm x 1100mm Rozstaw osi: 1330mm Zużycie paliwa: 2l/100 km Pojemność: 49cm3 Zapłon: CDI Ilość cylindrów: 1 Rodzaj silnika: 4 suwowy Układ chłodzenia: chłodzony powietrzem Moc maksymalna: 3,8KM / 8500obr. Opona przednia: 110/70-16 Opona tylna: 140/70-16 Prędkość maksymalna: 45km/h Masa netto: 123kg Ładowność: 150kg Hamulec przedni: tarczowy Hamulec tylny: tarczowy

 
Czytaj
REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
74%
0%
4%
10 Komentarze