Aktualnie czytasz:
Benzer Aston: Z Bliska
2

Benzer to jedna z młodszych firm na rynku skuterów, motorowerów i motocykli. Dzięki polityce niskich cen coraz więcej pojazdów tej marki pojawia się na naszych drogach.

Przyjrzyjmy się z bliska modelowi Aston. Jest to motorower o aspiracjach motocyklowych. Masz wrażenie, że już to gdzieś widziałeś? Tak, testowaliśmy bliźniaczy motorower: Zipp Neken. Aston ma na pokładzie dosyć żwawy, czterosuwowy silnik o pojemności 5o ccm. Jego prędkość maksymalna oscyluje w granicach licznikowych 70 km/h. To niezły wynik jak na taki pojazd. Benzer w porównaniu ze wspomnianym Zippem posiada ciekawsze zegary i takie detale jak osłona wydechu czy kierunkowskazy.

 
Czytaj
REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 25%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka. Skorzystaj także ze specjalnych rabatów w ramach wyprzedaży nowych motocykli z rocznika 2019.

 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
60%
20%
20%
0%
0%
  • Zdjęcie profilowe MichalWujak
    18 kwietnia 2011 at 23:27

    Przypomina mi się jak jeździłem Kymco Nexxonem, masakra. Nie dość, że przyspieszenie jest fatalne to do v-maxu zbiera się całą wieczność. Jak 50ccm i do tego moto to tylko w 2T…

  • piotr
    13 marca 2016 at 16:05

    Witam na jesień kupiłem benzerka przez zimę zrobiłem mały remoncik (światła,kierunki,i nowy napęd )łańcuch,zębatki.Jesienią jechał max65,70 km na godz po wymianie zębatek i ustawieniu zaworków dziś osiągnołem 80 km i jeszcze mogłem dalej ale zimno dodam tylko jeszcze że moja waga to 115kg t prawie tyle co on sam JESTEM ZADOWOLONY