Benzer Aston: Z Bliska

Benzer to jedna z młodszych firm na rynku skuterów, motorowerów i motocykli. Dzięki polityce niskich cen coraz więcej pojazdów tej marki pojawia się na naszych drogach.

Przyjrzyjmy się z bliska modelowi Aston. Jest to motorower o aspiracjach motocyklowych. Masz wrażenie, że już to gdzieś widziałeś? Tak, testowaliśmy bliźniaczy motorower: Zipp Neken. Aston ma na pokładzie dosyć żwawy, czterosuwowy silnik o pojemności 5o ccm. Jego prędkość maksymalna oscyluje w granicach licznikowych 70 km/h. To niezły wynik jak na taki pojazd. Benzer w porównaniu ze wspomnianym Zippem posiada ciekawsze zegary i takie detale jak osłona wydechu czy kierunkowskazy.

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Inne publikacje na ten temat:

2 opinii

  1. Przypomina mi się jak jeździłem Kymco Nexxonem, masakra. Nie dość, że przyspieszenie jest fatalne to do v-maxu zbiera się całą wieczność. Jak 50ccm i do tego moto to tylko w 2T…

  2. Witam na jesień kupiłem benzerka przez zimę zrobiłem mały remoncik (światła,kierunki,i nowy napęd )łańcuch,zębatki.Jesienią jechał max65,70 km na godz po wymianie zębatek i ustawieniu zaworków dziś osiągnołem 80 km i jeszcze mogłem dalej ale zimno dodam tylko jeszcze że moja waga to 115kg t prawie tyle co on sam JESTEM ZADOWOLONY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button