Akcja serwisowa Suzuki “Wiosna w lutym 2021” przedłużona do końca marca

Teraz każdy zdąży porządnie przygotować swoje Suzuki do sezonu

W skrócie
  • Przedsezonowa akcja serwisowa dla motocykli oraz pojazdów ATV Suzuki
  • Rabaty, promocje i upominki czekają na każdego kto skorzysta z serwisu w ASO Suzuki

Jeśli nie zdążyłeś załapać się wraz ze swoim jednośladem Suzuki na przedwiosenną akcję serwisową organizowaną przez Suzuki Motor Poland, to mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Suzuki przedłużyło promocję aż do końca marca!

Przedsezonowy przegląd motocykla to podstawowy zabieg, gdy chcemy by nadchodzące najlepsze miesiące roku były dla nas i jednośladu udane. O tym nie trzeba przekonywać nikogo, kto wie jak ważne jest regularne serwisowanie pojazdu dla komfortu, bezpieczeństwa oraz związanego z tym spokoju ducha. W końcu w jeździe na motocyklu chodzi głównie o relaks i przyjemność, a nie o martwienie się czy zawsze dotrzemy do celu.

Akcja serwisowa Suzuki przedłużona do końca marca! SUZUKI GSX-S 1000F

Spece z Suzuki doskonale rozumieją potrzeby swoich klientów, dlatego i w tym roku uruchomili cykliczną akcję serwisową dla posiadaczy motocykli i pojazdów ATV marki Suzuki.

Suzuki Motor Poland, jak co roku zaprasza do skorzystania z atrakcyjnych warunków specjalnej akcji serwisowej skierowanej do użytkowników motocykli i pojazdów ATV marki Suzuki. Akcją objęte są pojazdy marki Suzuki bez względu na ich pochodzenie i wiek. W czasie trwania akcji klienci mogą skorzystać ze specjalnych rabatów w wysokości:

  • 30% na zakup oryginalnych części zamiennych Suzuki wykorzystanych do obsługi pojazdu w ramach usługi
  • 15% na oryginalne akcesoria Suzuki

Ponadto można także skorzystać z możliwości zakupu inteligentnego prostownika do ładowania akumulatorów w bardziej preferencyjnej cenie. Klienci, których wartość usług przekroczy 300 zł otrzymają także miły upominek od marki Suzuki.

Suzuki Hayabusa 2021: Sokół wędrowny wylądował!

W związku ze sporym zainteresowaniem ze strony klientów, Suzuki Motor Poland postanowiło w tym roku przedłużyć akcję serwisową aż do końca marca. Tak, by każdy zdążył przygotować odpowiednio swoje Suzuki do sezonu 2021.

Szczegóły oferty można znaleźć w jej regulaminie.

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button