Aktualnie czytasz:
Warszawa: objazdy i utrudnienia w rocznicę katastrofy smoleńskiej
1
 
Czytaj
REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Korki, objazdy i utrudnienia czekają we czwartek i piątek osoby poruszające się po Warszawie. Komplikacje są związane z piątą rocznicą katastrofy smoleńskiej.

Największe zmiany w organizacji ruchu drogowego są w okolicy Traktu Królewskiego. Czasowa blokada ruchu zacznie się już czwartek o godzinie 17:45. Na tę godzinę zaplanowano demonstrację przed ambasadą Rosji przy ul. Belwederskiej.
Później zebrane osoby przejdą pochodem przez Nowy Świat i Krakowskiej Przedmieście. Trasa pochodu kończy się na ul. Podwale. Utrudnienia mają potrwać do godziny 23.
Piątek 10 kwietnia to blokada przede wszystkim Krakowskiego Przedmieścia. Od 6 do 22 będą tam odbywać się pikiety i demonstracje. Z kolei na godzinę 14 zaplanowano zgromadzenie na Placu Trzech Krzyży, które później również przejdzie przed Pałac Prezydencki.
Warto więc we czwartek i piątek omijać okolice warszawskiego Śródmieścia.

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%