Aktualnie czytasz:
Warszawa: objazdy i utrudnienia w rocznicę katastrofy smoleńskiej
1
 
Czytaj
REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Korki, objazdy i utrudnienia czekają we czwartek i piątek osoby poruszające się po Warszawie. Komplikacje są związane z piątą rocznicą katastrofy smoleńskiej.

Największe zmiany w organizacji ruchu drogowego są w okolicy Traktu Królewskiego. Czasowa blokada ruchu zacznie się już czwartek o godzinie 17:45. Na tę godzinę zaplanowano demonstrację przed ambasadą Rosji przy ul. Belwederskiej.
Później zebrane osoby przejdą pochodem przez Nowy Świat i Krakowskiej Przedmieście. Trasa pochodu kończy się na ul. Podwale. Utrudnienia mają potrwać do godziny 23.
Piątek 10 kwietnia to blokada przede wszystkim Krakowskiego Przedmieścia. Od 6 do 22 będą tam odbywać się pikiety i demonstracje. Z kolei na godzinę 14 zaplanowano zgromadzenie na Placu Trzech Krzyży, które później również przejdzie przed Pałac Prezydencki.
Warto więc we czwartek i piątek omijać okolice warszawskiego Śródmieścia.

 
Czytaj
REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Jaka jest Twoja reakcja?
Super!
0%
Interesujące
0%
heh...
0%
Że co?
0%
Grrrr!
0%
Smutne
0%