Aktualnie czytasz:
Warszawa: objazdy i utrudnienia w rocznicę katastrofy smoleńskiej
1
 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Korki, objazdy i utrudnienia czekają we czwartek i piątek osoby poruszające się po Warszawie. Komplikacje są związane z piątą rocznicą katastrofy smoleńskiej.

Największe zmiany w organizacji ruchu drogowego są w okolicy Traktu Królewskiego. Czasowa blokada ruchu zacznie się już czwartek o godzinie 17:45. Na tę godzinę zaplanowano demonstrację przed ambasadą Rosji przy ul. Belwederskiej.
Później zebrane osoby przejdą pochodem przez Nowy Świat i Krakowskiej Przedmieście. Trasa pochodu kończy się na ul. Podwale. Utrudnienia mają potrwać do godziny 23.
Piątek 10 kwietnia to blokada przede wszystkim Krakowskiego Przedmieścia. Od 6 do 22 będą tam odbywać się pikiety i demonstracje. Z kolei na godzinę 14 zaplanowano zgromadzenie na Placu Trzech Krzyży, które później również przejdzie przed Pałac Prezydencki.
Warto więc we czwartek i piątek omijać okolice warszawskiego Śródmieścia.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%