33-letnia gwiazda Instagrama ginie w wypadku motocyklowym

Amerykańska twarz motocyklistek, 33-letnia Annette Carrio, zginęła w wypadku motocyklowym. Okoliczności jej śmierci nadal są niejasne.

Posiadająca 150 000 fanów w serwisie Instagram motocyklista zginęła w wypadku motocyklowym na jednej z ulubionych autostrad w Kalifornii. Annette Carrio kilka tygodni wcześniej straciła rodziców, a jej przyjaciele komentowali, że jest w nienajlepszym stanie psychicznym.

Z wstępnych ustaleń wynika, że Annette straciła panowanie nad motocyklem przy dużej prędkości.

Po tym, jak cztery miesiące temu zmarła moja mama, serce taty pękło. Był zdruzgotany kiedy odeszła jego żona, z którą spędził 35 lat. Nikt nie potrafił uśmierzyć jego bólu. Jego zdrowie szybko zaczęło się pogarszać – pisała na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/BfORAH7hr6r/?taken-by=annettecarrion

Sprawa ta jest zbliżona do tragicznej śmierci innej gwiazdy Instagrama, Moniki9422. 40-letnia Olga Pronina zginęła w wypadku w sierpniu zeszłego roku. Przyczyną także była utrata kontroli nad pojazdem.

Źródło: Visordown

[trending]

 

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

2 opinii

  1. Ech… Nie: “gwiazda instagrama”, tylko: “gwiazda instagramu”.
    Podobnie, jak nie n.p.: “…facebooka”, ani nie: “…twittera”, tylko: “…facebooku”, albo: “…twitteru”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button