Zobacz jak wyglądał pierwszy odcinek programu #TakTrzaŻyć

Raz, dwa, raz, dwa, halo, halo? Czy słyszeliście już o naszym nowym programie

W skrócie
  • Docelowy gość odcinka nie dojechał
  • Zagościł długo niewidziany Leszek Śledziński
  • Nowy program live #TakTrzaŻyć co tydzień na YouTube

Czwartek, 29 lutego: ten jeden „gratisowy” dzień w roku przestępnym wykorzystaliśmy na maksa i uczyniliśmy go jeszcze bardziej wyjątkowym- premierę miała nasza nowa seria #TakTrzaŻyć.

Od pewnego czasu byliśmy już znużeni przewijającymi się, wałkowanymi w kółko tematami w branży motocyklowej. Potrzebowaliśmy czegoś innego, czegoś nowego i świeżego. Z tej potrzeby właśnie zrodził się nowy format- spotkania live, które będą miały miejsce w każdy czwartek o godzinie 20.00 w studio z widownią bądź plenerze.

W programie będą gościć osoby nie koniecznie „motocyklowe”, ale z pewnością dzielące się cennymi doświadczeniami i ogromną dawką wiedzy, która podpowie nam jak #TrzaŻyć.

Premierowy odcinek serii (i nagranie każdego kolejnego) znajdziecie na naszym kanale YT. Jego gościem jest Leszek, założyciel kanału Skuterowo.com, który z czasem przekształcił się w Jednoślad.pl. Nie będziemy opowiadać Wam o tym, co łączy paprykarz szczeciński ze skuterem, oraz jaki wkład w powstanie kanału miał psychiatra, ale zapewniamy, że odpowiedzi znajdziecie w pierwszym #TakTrzaŻyć.

Gościem drugiego odcinka będzie Naval – były operator jednostki GROM, instruktor, specjalista ds. sposobów na przetrwanie i przede wszystkim motocyklista. Wypytamy go nie tylko o motocykle, ale również liczymy na cenne wskazówki survivalowe, które mogą przydać się podczas wielu wypraw.”

Wartością dodaną idącą w parze z każdym livem jest prawdziwość i autentyczność. Nie będzie powtórek, korekt w wypowiedziach, kolejnych nagrywek. Będą za to trudne pytania i odpowiedzi płynące prosto z serca, a także szumy w tle i różne inne wpadki, bo dosłownie „idziemy na żywioł” – towarzyszy nam publiczność zgromadzona w studio. Serdecznie zapraszamy wszystkich, których pomieści RRmoto.pl, kto pierwszy, ten zajmie lepsze miejsce!

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button