Yamaha YZF R-125: Zdjęcia, Opis, Cena, Dane techniczne

YZF R-125 to model, który niedawno był testowany przez redakcję Jednoślad.pl. Jeżeli jesteś fanem dwóch kółek - nie ma możliwości, że nie słyszałeś o tej maszynie. Yamaha zawarła w nim wszystko, czego oczekuje potencjalny klient. To przede wszystkim profesjonalizm i niesamowite wykończenie. Ciężko przyczepić się do czegokolwiek w przypadku YZF.

Przesiadka z 50'tki na 125'tkę od Yamahy będzie bardzo miłym uczuciem, tym bardziej zważając na osiągi jakie potrafi rozwinąć bohater tego oto artykułu, a są one nie małe. 130 km/h, jak na motocykl o takiej pojemności to wynik godny pochwały.

Jeżeli szukasz maszyny sportowej, która wygląda jak ścigacz, a przy tym pojemność silnika nie przekracza 125 cm3, to potwór stworzony właśnie o Tobie. Agresywny motocykl, który każdemu zapewni dużą dawkę adrenaliny. Jak na sportową maszynę przystało, spotkamy się tutaj ze sztywno zestrojonymi lagami upside-down oraz wielkimi tarczami hamulcowymi z przodu, jak i z tyłu. Dodatkową opcją, w którą możemy wyposażyć nasze YZF, to ABS.

Yamaha YZF R-125: Cena

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Cena katalogowa - ok. 19 000 PLN

Yamaha YZF R-125: Dane techniczne

Dane techniczne: Yamaha YZF R-125
Marka Yamaha
Model YZR R
Pojemność 124,7 cm3
Chłodzenie Cieczą
Układ paliwowy Elektroniczny wtrysk paliwa
Ilość miejsc 2
Hamulec przód / tył tarcza / tarcza
Moc 15 KM
Masa własna 140 kg

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button