Yamaha Neos 50: Wkrótce w Skuterowo.com

Mały, tani, oszczędny, miejski. Taki jest skuter japońskiej Yamahy. Neos 50 to fajna propozycja dla chcących śmigać czymś markowym i dobrze wyglądającym. A jak Yamaha zachowała się w teście Skuterowo.com?

Właśnie dobiegł końca miejski test Skuterowo.com. W roli głównej Yamaha Neos 50 2T. Skuter urzekł nas swoim designem, zwinnością i dbałością o detale. Kontrast pomiędzy "Jamaszką", a chińską konkurencją jest dobrze zauważalny. Zobaczcie sami.

Wkrótce w Skuterowo.com pełen test Yamaha Neos 50 2T.

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

Inne publikacje na ten temat:

4 opinii

  1. Witam, miałem właśnie takiego neos tylko w kolorze czarnym, skuter w sam raz do miasta zwany żywy szybki jak na 50 ( 77 km ) po odblokowaniu. Materiały i wykończenie na mistrzowskim poziomie, fakt ze skuter nie tani za nowy jak sie nie mylę dałem 7 tys za nowy z salonu. Przód hamulec brembo, tył bęben wystarczy w zupełności do hamowania jak na ten skuter. Jestem pewien ze neos podoba sie wszystkim tym co chcą i maja ten skuter. Pozdrawiam.

  2. Osobiście bardziej podoba mi się starsza wersja Neosa. Kumpel ma i nie ma żadnych problemów no ale czego można było by się spodziewać po Yamaszce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button