Yamaha MT Tour powraca: ruszyły zapisy!

Sprawdź Hyper Nakedy Yamahy podczas wyjątkowego wydarzenia

W skrócie
  • Zapisz się na MT Tour 2021 i sprawdź w praktyce jak jeżdżą Hyper Nakedy Yamahy
  • Pierwsza edycja MT Tour 2021 już 8-9 maja w Warszawie

Yamaha MT Tour to wyjątkowa okazja by sprawdzić w praktyce ile radości z jazdy może dać rodzina nakedów Yamahy. Jednak aby wziąć udział w wydarzeniu, koniecznie nie zwlekaj z zapisami.

Cykliczna już i ciesząca się niesłabnącą popularnością impreza testowa Yamahy, poświęcona gamie motocykli Hyper Naked, powraca. Pierwsza polska edycja odbędzie się już w drugi majowy weekend, tj. 8-9 maja w salonie Liberty Motors POLand POSITION w Piasecznie, przy ul. Puławskiej 44D. Druga jest zaplanowana na połowę sierpnia w salonie Moto46 Szczecinie. MT Tour to niepowtarzalna okazja, by zrozumieć, co Yamaha ma na myśli, zachęcając do przejścia na Ciemną Stronę Japonii...

Zarejestruj się już dziś na Yamaha MT Tour 2021

MT Tour to wyjątkowa impreza, na której w jednym miejscu, od ręki będą dostępne do testów wszystkie motocykle z gamy Hyper Naked - w tym także tegoroczne nowości. Należy do nich m.in. trzecia generacja japońskiego bestsellera – uniwersalnego i niezwykle poręcznego MT-07, dostępnego również w wersji 35 kW - dostępnej na kategorię prawa jazdy A2. Dla tych osób jest też przeznaczony MT-03, który miał premierę w zeszłym roku, a dla kierowców  z prawem jazdy samochodowym – groźnie wyglądający i niepozbawiony wigoru MT-125. W gamie testowych modeli nie zabraknie też najnowszej odsłony ikony Ciemnej Strony Japonii – radykalnego, rewolucyjnego MT-09 w wersjach standardowej oraz ekskluzywnej MT-09 SP. Serię uzupełni najmocniejszy przedstawicieli mrocznej serii, czyli MT-10 SP. Łącznie do miasteczka Yamahy słynny MT Truck dostarczy aż 22 motocykle pochodzące wprost z Ciemnej Strony Japonii. Zdecydowanie będzie na czym pośmigać!

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Wszystkich fanów mocnych wrażeń zapraszamy w imieniu organizatorów do rejestracji na pierwszą edycję na stronie www.yamaha-motor.eu/pl/pl/experiences/2021-mt-tour/.

Impreza zostanie przeprowadzona zgodnie z regulaminem i obowiązującymi wymogami sanitarnymi.

Rejestracja na drugą polską edycję, zaplanowaną na 14-15 sierpnia przy salonie Moto46 w Szczecinie, wystartuje w lipcu. O szczegółach rejestracji na pewno poinformujemy.

Nowa Yamaha MT-07 2021. Informacje, dane techniczne, galeria zdjęć

To co? Widzimy się na na MT Tour 2021 w weekend 8-9 maja przy salonie Liberty Motors POLand POSITION w Piasecznie, przy ul. Puławskiej 44d?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Back to top button