Yamaha ATV i Side-by-Side Tour po raz pierwszy w Polsce!

Przetestuj pojazdy Yamahy na każdy teren - niepowtarzalna okazja

W skrócie
  • Yamaha ATV i Side-by-Side Tour zawita w tym roku po raz pierwszy również do Polski
  • Pojazdy ATV, UTV i quady z oferty Yamahy będzie można teraz porządnie przetestować i sprawdzić ich prawdziwy potencjał
  • Wydarzenie odbędzie się w dniach 2-3 października we Włościejewkach na Autodromie 4x4

Yamaha zdążyła nas już przyzwyczaić do tego, że organizuje arcyciekawe nie tylko dla fanów marki wydarzenia, podczas których można poznać z bliska oferowane przez markę pojazdy, porównać je bezpośrednio i przekonać jak naprawdę jeżdżą. Ale takiej okazji jak Yamaha ATV i Side-by-Side Tour to jeszcze nie było!

ATV, czyli All-Terrain Vehicle, to pojazdy służące do poruszania się w każdym terenie. Wśród nich znaleźć można zarówno maszyny sportowe, rekreacyjne, jak i typowo użytkowe. Od pędzonego na jedną oś wyczynowego quada YFZ, przez sportowy, przypominający terenowy samochód pojazd serii Wolverine, po gotowego na wszystko woła roboczego typu Viking lub UMX. Sprzęty, które sprawdzają się zarówno podczas codziennej ciężkiej pracy, jak i podczas sportowych i rekreacyjnych szaleństw.

Yamaha ATV i Side-by-Side Tour po raz pierwszy w Polsce

A teraz możesz je wszystkie poznać z bliska i zakosztować jazdy, bo Yamaha odpala po raz pierwszy ATV i Side-by-Side Tour w naszym kraju. Rzecz będzie mieć miejsce w dniach 2-3 października na Autodromie 4×4 we Włościejewkach.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w wydarzeniu?

  • wybrać pojazd, datę i godzinę
  • wypełnić formularz rezerwacyjny 
  • posiadać aktualne prawo jazdy kat. B lub B1 (z wyjątkiem dzieci testujących modele YFZ50 Sport i YFM90R Sport – tu wymagana zgoda opiekuna prawnego)
  • posiadać odzież ochronną (kask, buty za kostkę, kurtka z ochraniaczami lub buzer i rękawice to minimum)
  • przyjechać na ATV Tour i cieszyć się atrakcjami!

W gamie ATV i Side-by-Side Yamahy każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od tego, czy szukasz pojazdu użytkowego czy rozrywkowego, możesz doświadczyć wszystkiego, co Yamaha ma do zaoferowania w zakresie jazdy terenowej i pracy w ciężkich warunkach.

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News

Przeczytaj też:

Nowa Yamaha R9 już niebawem! Co powiecie na nowy sportowy motocykl z trzycylindrowym silnikiem?

Zanim wybierzesz się na imprezę ATV Tour, sprawdź dostępne modele All Terrain i dokonaj wyboru. I lepiej nie zwlekaj, bo terminy i rezerwacje znikają jak bułki z o poranku z pobliskiej piekarni!

Więcej informacji oraz zapisy na stronie https://www.yamaha-motor.eu/pl/pl/experiences/all-terrain-tour/models/#/

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button