Yamaha 2020: nowa odsłona promocji na oryginalne części zamienne

Yamaha wspiera fanów swoich jednośladów, bez względu na to ile lat ma twój motocykl. Co więcej, im starsza jest twoja Yamaha, tym więcej rabatu otrzymasz przy zakupie oryginalnych części zamiennych. Promocja powraca teraz w nowej odsłonie.

Promocja „Tyle % zniżki, ile lat ma Twoja Yamaha” powraca. Jest to akcja, która nie tylko skłania do dbania o swoje pojazdy, ale też daje możliwość oszczędności na nowych i oryginalnych częściach zamiennych. Możesz przy okazji włączyć tryb eko i zadbać o kolejne lata życia swojej maszyny w nienagannej kondycji.

Jak promocja działa w praktyce? Motocyklista udaje się do swojego autoryzowanego serwisu Yamaha, gdzie na podstawie numeru VIN, określony zostaje wiek pojazdu, a ten przekłada się na wyrażony w procentach rabat na zakup części. Przykładowo, jeśli poruszasz się 21-letnią YZF-R1, otrzymasz od Yamahy 21 % zniżki. Masz XJ 550 z 1982 roku? Zyskasz aż 38% rabatu!

Japońskie klasyki potrafią dać nie mniej radości z jazdy niż współczesne motocykle, więc napraw zamiast wymieniać i skorzystaj przy okazji z fajnego rabatu.

Yamaha wspiera lojalnych motocyklistów, szanujących swoje pojazdy, zwłaszcza, że sezon jesienno-zimowy to idealny moment na renowację. Wykorzystaj ten czas i udaj się do najbliższego dealera. Promocja „Tyle % zniżki, ile lat ma Twoja Yamaha” obowiązuje od 1 listopada 2020 roku do końca lutego 2021 i obejmuje motocykle, skutery, pojazdy ATV oraz Side-by-Side wyprodukowane przed 2005 rokiem.

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News

Akcja nie łączy się z innymi promocjami, a minimalna wartość zamówienia wynosi 200 zł brutto. Regulamin dostępny na stronie yamaha-motor.pl oraz u autoryzowanych dealerów Yamaha.

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button