Triumph Tiger 800 XCx LOW: Cena, opinie i dane techniczne

Z serii Tiger 800, Triumph dwukrotnie zdecydował się na stworzenie obniżonego modelu, który ułatwi komfortową podróż osobom o nie najwyższym wzroście, a także paniom. To jeden z nich, Tiger 800 XCx LOW z trzycylindrowym silnikiem o pojemności 800 cm3 i mocy 95 KM, oczywiście chłodzony cieczą. Jest to oczywiste, biorąc pod uwagę cenę nowego tygrysa, jednak osoby, które rozpatrują zakup tego modelu patrzą na inne aspekty motocykla, bezawaryjność, komfort i jakość wykonania, o ciekawym i nowoczesnym designie nie wspominając. Kwota jaką musimy wydać na Tigera XCx LOW wynosi 51 900 złotych.

Komfortowa pozycja za kierownicą pozwala na wycieczki długodystansowe. Jest to szczególnie ważna zaleta dla osób, którzy wraz ze swoim motocyklem chcą wybierać się na weekendowe eskapady.

 

REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button