Triumph Meet Up 2024: miłośnicy marki w Kudowie-Zdroju

W skrócie
  • Triumph Meet Up, najważniejszy krajowy zlot entuzjastów brytyjskiej marki motocyklowej, ponownie zgromadził uczestników w malowniczym Kudowie Zdroju.
  • Zeszłotygodniowe spotkanie zgromadziło ponad 240 uczestników na 200 motocyklach z całej Polski.
  • Zlot był okazją do wycieczek krajoznawczych, integracji oraz przetestowania nowych motocykli.

Triumph Meet Up, najważniejszy zlot w kraju entuzjastów brytyjskiej marki motocyklowej, ponownie zgromadził uczestników łaknących przygody.

Zeszłotygodniowe spotkanie w malowniczym Kudowie Zdroju zgromadziło ponad 240 uczestników na 200 motocyklach z całej Polski, tworząc wyjątkową przestrzeń do wypoczynku, integracji oraz odkrywania malowniczych terenów Polski przy wspólnym celebrowaniu motocyklowej pasji.

Pasja i przygoda na dwóch kołach

Przez kilka dni motocykliści mieli okazję nie tylko do integracji, ale również do sprawdzenia swoich umiejętności. Piątkowa integracja rozpoczęła się od konkursu na najwolniejszą jazdę. Ta konkurencja szybko przełamała lody, rozbudzając w uczestnikach ducha rywalizacji.

Uczestnicy Triumph Meet Up 2024.

Wieczór zwieńczył fascynujący wykład Łukasza „Zulaka” Dziedziny, który opowiedział o swojej samotnej podróży do Maroka na Triumphie Tigerze 900 Rally Pro po starej trasie Rajdu Dakar.

Prezentacja z wyprawy Zulaka.

Testy najnowszych modeli Triumph

Zlotowicze mieli również szansę na przetestowanie najnowszych modeli Triumpha, w tym Daytony 660 i Rocketa 3 Storm (182 KM, moment obrotowy 225 Nm). Te, razem z popularnymi Scramblerami 900 i 1200, turystykami Tiger 900 i 1200, czterysetkami Speeda i Scrabmlera 400 X oraz klasycznym Bonneville T120 dostarczyły uczestnikom niezapomnianych wrażeń z jazdy po malowniczych kłodzkich trasach.

Motocyklowe sakramentalne TAK

Ślub dwójki uczestników zlotu. Zostali przywitani rykiem gangu motocykli.

Sobota rozpoczęła się od odprowadzenia Młodej Pary uczestniczącej w zlocie do Urzędu Stanu Cywilnego. Nowożeńcy, jeżdżący na co dzień Daytoną 660 i Rocketem 3, po wypowiedzeniu sobie przysięgi, zostali powitani na nowej drodze życia rykiem gangu motocykli. Przedstawicielka Triumph Polska, Weronika Kwapisz obdarowała Młodą Parę wyjątkowym prezentem – bakiem motocyklowym jednego z klasyków z gamy Triumpha, ze specjalnymi życzeniami.

W drugiej części dnia, uczestnicy zlotu wyruszyli na cztery różne trasy, prowadzące m.in przez Czechy, czerpiąc ichniejszą kulturę przy posiłku i kawie oraz zwiedzaniu lokalnych atrakcji.

Przeczytaj też:

Triumph wprowadza nowe kolory dla motocykli z roku modelowego 2025.

Triumph wprowadza nowe kolory dla motocykli z roku modelowego 2025. Elektryzująca zieleń, mocna żółć, drapieżna czerwień: to nie wszystko!

Regeneracja i integracja

Wieczorna potańcówka.

Sobotni wieczór upłynął na regeneracji w strefie wellness hotelu Verde Montana i wspólnej biesiadzie z dwójką uczestników świętujących swoje urodziny. Wieczór zwieńczył koncert z muzyką na żywo oraz uhonorowanie dwójki zlotowiczów, którzy pokonali najdłuższą trasę by dotrzeć na Meet Up. Jedna z motocyklistek na swoim Tigerze pokonała dystans około tysiąca kilometrów, jadąc na zlot z Białegostoku przez Pragę. Niepokonany okazał się jednak motocyklista, który pokonał ponad 5000 kilometrów trasy przez Korsykę i Sardynię.

Obejrzyj relację z wydarzenia na YouTube:

Meet Up w 2025? Plany organizatora.

Niedziela, dzień zakończenia zlotu, upłynęła pod znakiem pożegnań. Organizator nie podaje jeszcze dokładnej daty kolejnego zlotu, ale deklaruje, że będzie musiał  znaleźć miejsce, które pomieści co najmniej 300 osób, biorąc pod uwagę rosnącą popularność imprezy.

Triumph Rocket 3.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button