Aktualnie czytasz:
Tokyo Motor Show 2019: Koncepty Suzuki 2020
0

Suzuki pokazało garść pojazdów koncepcyjnych na targach Tokyo Motor Show 2019, w tym dwa ciekawe motocykle o małej pojemności. 

Podczas Tokyo Motor Show Suzuki zaprezentowało sporo konceptów, głównie niewielkich samochodów przeznaczonych na rynki azjatyckie. Pojawiły się także dwa ciekawe motocykle – modele GIXXER SF 250 i GIXXER 250. Obydwa to chłodzone olejem pojazdy kierowane do sprzedaży w Indiach, Chinach i innych krajach Azji. Ale… warto o nich wspomnieć. Gixxer SF 250 generuje o 1 KM więcej niż sprzedawany w Europie dwucylindrowy model GSX250R i jest o aż 20 kg lżejszy.

Suzuki z modelami GSX-R125 i GSX-S125 udowodniło, że swoim nietypowym podejściem jest w stanie stworzyć bardzo konkurencyjne pojazdy. Ba! Tegoroczne Jimny odkupowano od świeżych właścicieli drożej niż pojazd fabrycznie nowy. Dlatego warto zapoznać się z poniższą notą prasową:

 

 
Czytaj
REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Tegoroczna edycja Tokyo Motor Show startuje 24 października i potrwa do 4 listopada. Przez ten czas na stoisku Suzuki będzie można podziwiać nowości związane z tematyką mobilności, zapowiadające wejście w nową epokę „wielkiej przyszłości”, która rozpocznie się w przyszłym roku z okazji setnej rocznicy istnienia marki.

 
Czytaj
REKLAMA

SUZUKI TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

Wybierz wymarzony motocykl Suzuki. Teraz ze specjalnym pakietem wyposażenia Travel Pack.Advertisement

  • WAKU SPO – kompaktowy model z napędem hybrydowym typu plug-in (PHEV).  Zainstalowano w nim przełącznik „WAKU WAKU”, pozwalający zmieniać kształt nadwozia, wygląd osłony chłodnicy oraz grafiki wyświetlane na desce rozdzielczej. Koncepcyjny samochód przyszłości powstał z myślą o idei car-sharingu.

  • HANARE – niewielki bus wyposażony w technologię autonomicznej jazdy. Dostęp do kabiny jest możliwy po uniesieniu bocznej części samochodu, a w środku zamiast kierownicy zamontowano wygodne kanapy i wielki, multimedialny ekran. Podczas podróży pasażerowie mogą się skupić na wypoczynku lub pracy w przytulnym otoczeniu. Za bezpieczeństwo i dotarcie do celu odpowiada system zaawansowanej robotyki i sztucznej inteligencji.

  • Hustler Concept – reprezentuje segment kei carów. Wysokie nadwozie, niska podłoga i przestronne wnętrze sprawiają, że jest praktyczny i komfortowy. Jego charakter sprawdza się w codziennym, miejskim użytkowaniu, a także podczas weekendowych wyjazdów poza miasto. Na targach debiutują dwie specjalne wersje, różniące się wyglądem nadwozia i dodatkowym wyposażeniem.

  • Every Combi – mobilny pokój dziecięcy zbudowany na bazie samochodu dostawczego. Doskonale sprawdzi się podczas imprez na wolnym powietrzu – bez problemu można w nim zmienić pieluchy lub nakarmić dziecko. Dodatkowo może pełnić funkcję schronu na wypadek klęski żywiołowej. Inżynierowie z Suzuki zaprosili do prac nad tym konceptem specjalistów z Combi, firmy działającej w branży dziecięcej. 

Oprócz samochodów Suzuki prezentuje na stoisku ciekawe motocykle:

  • GIXXER SF 250 – sportowy motocykl z nowo opracowanym silnikiem chłodzonym olejem. Jednoślad łączy w sobie charakterystykę motocykla drogowego z atrakcyjnym, sportowym wyglądem i dynamicznymi osiągami. Jest zasilany nowym silnikiem chłodzonym olejem – to nawiązanie do konceptu „Feel Free Go!” zaprezentowanego podczas 44. edycji Tokyo Motor Show.
  • GIXXER – motocykl w stylu naked, wyposażony w nowy silnik chłodzony olejem. Drogowy model łączy atrakcyjną stylizację, dynamiczne osiągi przy zachowaniu niedużego zapotrzebowania na paliwo. 

 

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%