BMW Motorrad
Aktualnie czytasz:
Serwis motocykli BMW w systemie door to door: Wystarczy, że zadzwonisz
0

BMW Motorrad Polska oferuje serwis motocykli w wygodnym systemie door to door. Zamów przegląd maszyny bez wychodzenia z domu.

Obecnie nie jest wskazanym kontaktować się ze sobą osobiście, dlatego, co zrozumiałe, część motocyklistów woli przeczekać ten trudny okres, pozostając w domu. Zamiast jednak bezczynnie czekać na moment, gdy można będzie całkowicie bezpiecznie oddać się swojej pasji, już teraz działaj i spożytkuj ten czas na jak najlepsze przygotowanie siebie i motocykla do jazdy. A gdzie najlepiej przygotować swój jednoślad BMW jeśli nie w autoryzowanym serwisie sieci BMW Motorrad.

Właśnie dla wszystkich ludzi czynu, BMW przygotowało specjalną ofertę wiosennego serwisu door to door.


BMW serwis door to door: na czym polega?

Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które angażuje Cię do minimum. Jedyne co musisz zrobić to zadzwonić do najbliższego autoryzowanego serwisu motocykli BMW i umówić się na przegląd i odbiór motocykla. Reszta działań leży już po stronie serwisu.

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

W umówionym, dogodnym dla Ciebie terminie przyjeżdża pojazd serwisowy, by w bezpieczny sposób przetransportować Twoją maszynę do serwisu. Na miejscu dokonywana jest pełna diagnostyka pojazdu, podczas której serwisant nagrywa specjalny film video, na którym demonstruje elementy eksploatacyjne ich stan oraz zalecane działania serwisowe. Nagranie wysyłane jest do właściciela, po czym następuje uzgodnienie zakresu prac serwisowych. Masz dzięki temu pełny wgląd w działania oraz ich przebieg. Po dokonaniu serwisu ustalany jest termin dostarczenia motocykla do właściciela. Motocykl po przybyciu na ustalone miejsce jest jeszcze raz dokładnie dezynfekowany i w pełni gotowa do jazdy maszyna przekazywana jest w ręce właściciela. Wygodnie, łatwo i bezpiecznie.
Znajdź swojego dealera BMW na www.bmw-motorrad.pl

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Jaka jest Twoja reakcja?
100%
0%
0%