Serwis motocykli BMW w systemie door to door: Wystarczy, że zadzwonisz

BMW Motorrad Polska oferuje serwis motocykli w wygodnym systemie door to door. Zamów przegląd maszyny bez wychodzenia z domu.

Obecnie nie jest wskazanym kontaktować się ze sobą osobiście, dlatego, co zrozumiałe, część motocyklistów woli przeczekać ten trudny okres, pozostając w domu. Zamiast jednak bezczynnie czekać na moment, gdy można będzie całkowicie bezpiecznie oddać się swojej pasji, już teraz działaj i spożytkuj ten czas na jak najlepsze przygotowanie siebie i motocykla do jazdy. A gdzie najlepiej przygotować swój jednoślad BMW jeśli nie w autoryzowanym serwisie sieci BMW Motorrad.

Właśnie dla wszystkich ludzi czynu, BMW przygotowało specjalną ofertę wiosennego serwisu door to door.


BMW serwis door to door: na czym polega?

Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które angażuje Cię do minimum. Jedyne co musisz zrobić to zadzwonić do najbliższego autoryzowanego serwisu motocykli BMW i umówić się na przegląd i odbiór motocykla. Reszta działań leży już po stronie serwisu.

W umówionym, dogodnym dla Ciebie terminie przyjeżdża pojazd serwisowy, by w bezpieczny sposób przetransportować Twoją maszynę do serwisu. Na miejscu dokonywana jest pełna diagnostyka pojazdu, podczas której serwisant nagrywa specjalny film video, na którym demonstruje elementy eksploatacyjne ich stan oraz zalecane działania serwisowe. Nagranie wysyłane jest do właściciela, po czym następuje uzgodnienie zakresu prac serwisowych. Masz dzięki temu pełny wgląd w działania oraz ich przebieg. Po dokonaniu serwisu ustalany jest termin dostarczenia motocykla do właściciela. Motocykl po przybyciu na ustalone miejsce jest jeszcze raz dokładnie dezynfekowany i w pełni gotowa do jazdy maszyna przekazywana jest w ręce właściciela. Wygodnie, łatwo i bezpiecznie.
Znajdź swojego dealera BMW na www.bmw-motorrad.pl

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button