Aktualnie czytasz:
Darmowe jazdy testowe: Skutery elektryczne Barton. Umów się dzisiaj, testuj kiedy chcesz!
0

Kiedy musisz zostać w domu, nie marnuj czasu. Już dziś możesz umówić się na darmowe jazdy testowe skuterem elektrycznym Barton Energy lub Barton E-Max. Sprawdzisz maszynę w dogodnym dla siebie terminie.

 

Tak, tak, wiemy, że panuje epidemia, ale spokojnie - możesz umówić się już dziś na rozsądny termin w przyszłości, np. za miesiąc lub w wakacje. W ten sposób masz pewność, że skuter zostanie przygotowany przed Twoją jazdą testową. W żadnym wypadku nie namawiamy do odwiedzin salonów! Zamiast narażać się obecnie na kontakt osobisty, zapewniamy kontakt poprzez formularz, e-mail lub połączenie telefoniczne. W tym przypadku wirusy mogą Ci grozić co najwyżej ze strony hackerów.

Zanim zakosztujesz jazdy skuterem elektrycznym, #zostańwdomu i przejrzyj publikacje dotyczące skuterów elektrycznych na naszym portalu. To najlepszy czas, aby poszerzyć wiedzę w zakresie elektryków - to naprawdę fajne sprzęty. Internet to skarbnica wiedzy, dlatego warto wykorzystać ten czas, aby być na bieżąco. Sami już zapisaliśmy się na jazdy testowe, więc jak tylko wskoczymy na listę to sprawdzimy te bezemisyjne bzyki specjalnie dla Was!

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.

Lista salonów i formularz zgłoszeniowy na jazdy testowe dostępne są na stronie Barton-Motors: https://barton-motors.pl/jazdatestowa/

 
Czytaj
REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW.Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride

Coś więcej o tych ciekawych maszynach?

 

BARTON ENERGY

Jedną z zalet Bartona Energy są jego nieduże wymiary. Zwinność zostanie doceniona w zatłoczonym mieście oraz przez mniej zaawansowanych motocyklistów. Pomoże także niska masa i tempomat utrzymujący stałą prędkość. Dzięki temu skuter może przejechać do 50 km bez ładowania - to całkiem spory zasięg Cena także wydaje się w zasięgu -  4699 zł.

 

BARTON E-MAX

E-MAX to drugi model w elektrycznej gamie Barton Motors. Większe, 12-calowe koła zapewnią podwyższony komfort, tak samo jak oparcie pasażera. Jazdę cichym elektrykiem uprzyjemni zestaw audio z Bluetooth, a z portu USB można naładować smartfon - bardzo fajna opcja. Oba skutery mają oświetlenie LED. E-MAX na pełnej baterii przejedzie aż 60 km, a jego cena z pełnym wyposażeniem to 5499 zł.

Jaka jest Twoja reakcja?
0%
0%
0%