PIAGGIO MP3 300 HPE i MP3 500 HPE w wyprzedaży rocznika 2020

Zima nie zachęca do myślenia o motocyklowych zakupach? Teraz już zachęca, bo właśnie rusza promocja na skutery Piaggio MP3 z rocznika 2020!

Piaggio MP3 – zwłaszcza w wersji 500 HPE, to najmocniejsze, dostępne na prawo jazdy kat. B, skutery. Teraz są jeszcze bardziej dostępne, bo jeśli zdecydujesz się na zakup wersji rocznikowej 2020, możesz załapać się na wyprzedażowy rabat.

Rewolucyjne skutery Piaggio z dwoma kołami z przodu wkradają się w serca polskich konsumentów m.in. z racji swoich nieprzeciętnych możliwości jezdnych. Bezpieczne, komfortowe i zdecydowanie mocniejsze od zwykłych 125-tek potrafią zaspokoić największe wymagania tych, którzy chcą poruszać się eleganckim i wygodnym pojazdem, ale często nie posiadają prawa jazdy kategorii A, lub A2. Obidwie wersje MP3, niezależnie od pojemności, można prowadzić posiadając prawo jazdy na samochód.

Bądź zawsze na bieżąco dzięki Jednoślad.pl News

Kierowcy, którzy się już przekonali do takiego sposobu poruszania, chwalą sobie bezpieczeństwo i łatwość pokonywania korków oraz moc porównywalną do średniej wielkości motocykla, dzięki której są w stanie zostawić wszystkie samochody w tyle.

Zachar OFF + Piaggio MP3 500 HPE: Czy Zachar da radę poprowadzić największy skuter na prawo jazdy B?

To idealny moment, by sprawić sobie taki pojazd, gdyż ruszyła wyprzedaż rocznika 2020. Przygotuj się już teraz i zacznij sezon wcześniej od wszystkich. Dzięki konstrukcji opartej na trzech kołach wiosenna plucha oraz jeszcze nie do końca ukształtowana pogoda nie będzie Ci straszna.

Promocją objęte są modele:

  • MP3 300 HPE w nowej cenie 28 900 zł
  • MP3 300 HPE Sport w nowej cenie 29 900 zł
  • MP3 500 HPE Business oraz Sport w nowej cenie 39 900 zł

Dostępność pojazdów jest ograniczona, więc warto rozważyć zakup już teraz! Zapraszamy do najbliższych salonów Piaggio, których lista dostępna jest na stronie www.piaggiopolska.pl

Przemysław Borkowski

Kocha wszystko co ma dwa koła i silnik - nawet ten elektryczny. Gdyby wiertarka miała koła, też by na niej jeździł. Prywatnie fan dobrego rockowego brzmienia i kultur orientalnych.

Inne publikacje na ten temat:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button